Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
24 kwietnia 2014

Jerzy Buzek odwiedził Zespół Szkół nr 6

Jerzy Buzek odwiedził Zespół Szkół nr 6
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

23 kwietnia w ZS nr 6 odbyło się spotkanie promujące konkurs "Kręci mnie zdrowie". Do szkoły przyjechał były premier Polski, eurodeputowany, Jerzy Buzek.

W trakcie spotkania uczniowie szkoły przedstawili swoje dotychczasowe działania w ramach spotkania "Kręci mnie zdrowie". Realizacją tego konkursu w Zespole Szkół nr 6 zajmują się nauczyciele wychowania fizycznego pod kierunkiem Renaty Pytel, Lidii Gajdzik i Jarosława Grycmana. Premierowi towarzyszyli przedstawiciele Rady Fundacji Alchemia Sportu. Podczas spotkania została zaprezentowana działalność fundacji, a Jerzy Buzek wraz z jedną ze stypendystek fundacji - Zuzanną Chmiel - opowiadał m.in. o systemie wartości w sporcie.

- Determinacja jest istotna do odniesienia zwycięstwa, bo wygrana jest ważna dla każdego sportowca. Ale nie może ona przesłonić głębokiego szacunku do rywala, który przecież także walczy o zwycięstwo. Tego uczy sport - mówił Jerzy Buzek.

Zespół Szkół nr 6 to jedna z trzynastu szkół w Polsce, które uczestniczą w konkursie "Kręci mnie zdrowie", którego celem jest promowanie i wykształcenie potrzeby aktywności fizycznej, racjonalnego odżywiania, a także propagowanie ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu wśród młodych ludzi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce

W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
słowiczek27.04.2014 20:31

Dzieci we wszystko uwierzą , nawet w to że św.Mikołaj jest zły a Hitler dobry ale co z tymi zafajdanymi nauczycielami?Czy to aby na pewno dobre towarzystwo dla dzieci, którzy drania przedstawiają jako człowieka do naśladowania?Wg. mnie tacy ludzie już nie powinni być nauczycielami za to że w szkole organizują wiec wyborczy i to tylko dla jednej partii, zdrajców i łajdaków!!!!!

rhw27.04.2014 15:24

agitował, agitował, brędząc żekomo o sporcie. Od sportu (i od Madonny) to jest Mucha, ona się na tym zna. Politycy, a zwłaszcza oszuści i karierowicze, powinni mieć zakaz wstępu do szkół. Skoro wybiórcza tak się oburza na politykujących księży w kościołach (za komuny gdy księża politykowali to michniki się nie oburzały(, to niech też oburza sie na politykowanie w szkołąch przez takie indywidua POlityczne jak Buzek.

Mieszkaniec27.04.2014 13:11

Korwin jest szczekaczem, nigdy nie wygra i Bogu chwała za to.

do herr fick27.04.2014 10:42

czytanie ze zrozumieniem się kłania ? Ślicznie

Herr Fick26.04.2014 10:20

Agitacja w szkole? Ślicznie

syf25.04.2014 22:08

Wystarczy oszołomstwa w tym kraju. Nie dla Korwina i jeszcze raz nie.

Artór25.04.2014 15:22

@LIPA: Polecałbym się nieco doedukować.

@słowiczek: Żyda zapewne nie znasz ani jednego, po II wojnie światowej nie ma ich u nas zbyt wielu.

Co do Korwina natomiast, to pozwól że zadam Ci jedno zasadnicze pytanie: Jakie masz podstawy by twierdzić, że jest taki sam jak cała reszta politycznej bandy?

Ten człowiek nigdy nie był u władzy, i od 20 lat jest konsekwentny w swoich poglądach, w przeciwieństwie do np. tw. Palikota, który tańczy do tego, co akurat w mediach zagrają (a takich ludzi w sejmie jest znacznie więcej, długoby wymieniać - ludzie chorągiewki).

Oczywiście nie twierdzę, że po ewentualnym dojściu do władzy KNP wszystko od razu zacznie się zmieniać na lepsze, rzeczywistych zamiarów tych ludzi nie da się przewidzieć. Wolę jednak zagłosować na kogoś, kto jeszcze nie był w sejmie (mówię o KNP jako partii) niż głosować na ludzi, którzy obiecują wiele przed wyborami, a zaraz po nich wracają do tego w czym są najlepsi - okradania obywateli z ich ciężko zarobionych pieniędzy.

Pokaż wszystkie opinie (19)