Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
28 kwietnia 2014

Chciał przekupić policjantów stoma złotymi

Chciał przekupić policjantów stoma złotymi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną sobotę w trakcie interwencji policji na ulicy Turystycznej, 54-letni mężczyzna chciał przekupić funkcjonariuszy. W zamian za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował im 100 złotych.

26 kwietnia policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na ulicy Turystycznej, gdzie doszło do awantury rodzinnej. 54-letni lokator był pijany i zachowywał się agresywnie w stosunku do swojej żony.

- Po przybyciu na miejsce i rozeznaniu sytuacji, mundurowi postanowili doprowadzić mężczyznę do wytrzeźwienia. Jastrzębianin najwyraźniej nie zamierzał się z tym pogodzić, próbując różnymi metodami odwieść policjantów od podjętej decyzji. Najpierw, podczas badania lekarskiego używał słów nieprzyzwoitych, zarzucając funkcjonariuszom, że w niewłaściwy sposób zakończyli interwencję - informuje policje.

Po ukaraniu mandatem karnym, 54-latek prosił funkcjonariuszy, żeby odwieźli go do domu i zapomnieli o sprawie. W końcu zaproponował im łapówkę w wysokości 100 złotych. W związku z popełnieniem przestępstwa, trafił do policyjnego aresztu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
a29.04.2014 10:31

Nasi policjanci mają przepieprzone, a to jakaś pani za seks proponuje odstąpienie od czynności służbowych, tu znowu facet wciska kasę, dobrze byłoby stworzyć kronikę takich nietypowych "podarunków".

Gość28.04.2014 16:31

To oni nie wiedzą, ze nasza policja nie przekupna jest?

Gość28.04.2014 10:36

hehehe policjanci na marną stówę by się połasili? no way.