Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
28 kwietnia 2014

Chciał przekupić policjantów stoma złotymi

Chciał przekupić policjantów stoma złotymi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną sobotę w trakcie interwencji policji na ulicy Turystycznej, 54-letni mężczyzna chciał przekupić funkcjonariuszy. W zamian za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował im 100 złotych.

26 kwietnia policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na ulicy Turystycznej, gdzie doszło do awantury rodzinnej. 54-letni lokator był pijany i zachowywał się agresywnie w stosunku do swojej żony.

- Po przybyciu na miejsce i rozeznaniu sytuacji, mundurowi postanowili doprowadzić mężczyznę do wytrzeźwienia. Jastrzębianin najwyraźniej nie zamierzał się z tym pogodzić, próbując różnymi metodami odwieść policjantów od podjętej decyzji. Najpierw, podczas badania lekarskiego używał słów nieprzyzwoitych, zarzucając funkcjonariuszom, że w niewłaściwy sposób zakończyli interwencję - informuje policje.

Po ukaraniu mandatem karnym, 54-latek prosił funkcjonariuszy, żeby odwieźli go do domu i zapomnieli o sprawie. W końcu zaproponował im łapówkę w wysokości 100 złotych. W związku z popełnieniem przestępstwa, trafił do policyjnego aresztu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
a29.04.2014 10:31

Nasi policjanci mają przepieprzone, a to jakaś pani za seks proponuje odstąpienie od czynności służbowych, tu znowu facet wciska kasę, dobrze byłoby stworzyć kronikę takich nietypowych "podarunków".

Gość28.04.2014 16:31

To oni nie wiedzą, ze nasza policja nie przekupna jest?

Gość28.04.2014 10:36

hehehe policjanci na marną stówę by się połasili? no way.