Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 czerwca 2014

T.Love i fajerwerki. Pierwszy dzień Dni Jastrzębia

T.Love i fajerwerki. Pierwszy dzień Dni JastrzębiaZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W pierwszym dniu Dni Jastrzębia 2014 wystąpili Happysad, Zakopower oraz T.Love. Były też pokazy motocyklistów, tancerzy oraz policji. Na koniec, jak co roku, niebo rozświetliły fajerwerki. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł? Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł?

Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Gość17.06.2014 22:38

nie podskakuj i nie zaczepiaj ludzi, dzieciaku, najpierw coś osiągnij w życiu. Szaliczek GKS na szyi to nie jest żadne osiagnięcie twoje. Osiągnij, a potem szczekaj, ok? I pozdrów tate, który tu, do Jastrzębia, z jakiejś wioski na ośle przyjechał.

do "do gość"17.06.2014 22:00

Idź sobie rozwal "przystanka", jak to napisałeś, ale w twoim śmierdzącym Rybniku. Najpierw skończ podstawówkę, a potem obrazaj Jastrzębie.

i17.06.2014 9:55

nie mieszkam przy stadionie, petardy słychać w całej okolicy, huk odbija sie od bloków i straszy zwierzaki, to niepotrzebne.

do i16.06.2014 20:42

nikt ci nie kazał mieszkać przy stadionie, stadion od tego jest by było na nim głośno. Kibice też ci przeszkadzają jak przychodzą na mecz?

do "gość"16.06.2014 19:28

W Rybniku trzeba płacić za bilety. Co z tego? Może z tego, że Rybnik nie wydaje głupoty na kasę i miasto jakoś wygląda. Mają dwie galerie. Żadna z naszych tysięcy galerii nawet w połowie nie jest tak dobra jak ich. I tak jest z tysiącami innych rzeczy. Pomijam fakt, że kasa u nich leci i później przyjeżdżają gwiazdy jak Bryan Adams. Nie "gwiazdeczki" typu Brodka. No,m ale co ja będę się rozpisywał gdzie w mieście sami "gurnicy" i jedyna rozrywka w tym mieście, to wyjście na piwo lub ew. po meczy gksu rozwalenie śmietnika i przystanka. Na szczęście miasto wymiera i zostanie tu wioska z "gurnikami" i pijakami. Chociaż to jedno i to samo w większości przypadków.

Do I16.06.2014 16:10

Siedź w domu jak się nie podoba i nie skomlaj hanysie.

l16.06.2014 14:27

ilu było na tym stadionie? 5000? A mieszkańców jest 96 000, większosć ma w d... wasze bzdurne imprezki, a jednak to musi finansować. Imprezyki powinny być biletowane i wtedy zainteresowani by za to płącili, tak powinno być.

Pokaż wszystkie opinie (22)