Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
15 lipca 2014

Pożyczyli sklepowy wózek żeby przewieźć złom

Pożyczyli sklepowy wózek żeby przewieźć złom
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wózkiem sklepowym przewozili złom. To nie był ich pierwszy raz, ale dopiero teraz ktoś zwrócił na nich uwagę.

Do komendy policji zadzwonił mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który zauważył mężczyzn poruszających się z wózkiem sklepowym po ulicy Pszczyńskiej. 32-latek oraz 48-latek tłumaczyli, że wózek tylko pożyczyli, bo chcieli przewieźć złom.

- Mężczyźni byli bardzo zdziwieni reakcją funkcjonariuszy, twierdząc, że nie po raz pierwszy tak robią i do tej pory nikt nie zwracał im za to uwagi - informuje policja.

Teraz mężczyznom grozi areszt, ograniczenie wolności lub wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zyz16.07.2014 14:00

Pewnie jakiejś flądrze na emeryturce przeszkadzał ich widok. Ludzie są wredni. Areszt? Grzywna? Oni na życie nie mają a jeszcze ich karać, grzecznie złom zbierają.. ludzie gorsze rzeczy robią i uchodzi im na sucho... wystarczyłoby pouczenie i kazanie odstawić wózek do sklepu...