Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
15 lipca 2014

Propozycja na wakacje: Tai Chi w MOK-u

Propozycja na wakacje: Tai Chi w MOK-u

17 i 24 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury odbędą się ćwiczenia Tai Chi. To chińska gimnastyka, która pomaga utrzymać organizm w lepszej dobrej. Wstęp jest darmowy.

Zajęcia odbędą się 17 i 24 lipca o godzinie 17:30 w sali do ćwiczeń i tańca w Miejskim Ośrodku Kultury. Ćwiczenia poprowadzi Jolanta Gisman-Stoch, która od 9 lat ćwiczy Tai Chi w szkole Tai Chi Chuan. Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zamkną jedyne kino w mieście? Zamkną jedyne kino w mieście?

Szpital: Nikomu nic się nie stało  Szpital: Nikomu nic się nie stało

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Adam16.07.2014 22:32

Jozek w kinie centrum nigdy nie byłeś??
To taki zielony budynek koło Galerii Jastrzębie ;)

Pan InformatorPan Informator16.07.2014 8:25

@Jozek, jest napisane "w sali do ćwiczeń i tańca w Miejskim Ośrodku Kultury". MOK mieści się na ulicy Piłsudskiego 27 od wielu, wielu lat. Tam jest też sala do ćwiczeń.

Jozek16.07.2014 0:23

mieszkam tyle lat w jastrzębiu a pierwszy raz czytam że mamy sale do tańca ten co pisał to szkoda było mu czasu żeby napisać na jakiej ulicy jest ta sala rzetelne dziennikarstwo.