Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Propozycja na wakacje: Tai Chi w MOK-u

17 i 24 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury odbędą się ćwiczenia Tai Chi. To chińska gimnastyka, która pomaga utrzymać organizm w lepszej dobrej. Wstęp jest darmowy.

Propozycja na wakacje: Tai Chi w MOK-u

Zajęcia odbędą się 17 i 24 lipca o godzinie 17:30 w sali do ćwiczeń i tańca w Miejskim Ośrodku Kultury. Ćwiczenia poprowadzi Jolanta Gisman-Stoch, która od 9 lat ćwiczy Tai Chi w szkole Tai Chi Chuan. Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Adam (109.243. * .97) 16.07.2014 22:32

Jozek w kinie centrum nigdy nie byłeś??
To taki zielony budynek koło Galerii Jastrzębie ;)

~Pan Informator (84.234. * .174) 16.07.2014 08:25

@Jozek, jest napisane \"w sali do ćwiczeń i tańca w Miejskim Ośrodku Kultury\". MOK mieści się na ulicy Piłsudskiego 27 od wielu, wielu lat. Tam jest też sala do ćwiczeń.

~Jozek (85.202. * .208) 16.07.2014 00:23

mieszkam tyle lat w jastrzębiu a pierwszy raz czytam że mamy sale do tańca ten co pisał to szkoda było mu czasu żeby napisać na jakiej ulicy jest ta sala rzetelne dziennikarstwo.