Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 lipca 2014

Bezpłatne badania w Szpitalu Wojewódzkim

Mężczyźni powyżej 50. roku życia będą mieli możliwość skorzystania z badań prowadzonych w ramach "Programu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka gruczołu krokowego wśród mężczyzn, mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój".

Badania odbywają się na Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 do 12 grudnia. Zapisywać można się od poniedziałku do piątku, od godz. 10:00 do 14:00 w Poradni Urologicznej (nr tel. 32 4784263).

Osobami uprawnionymi do ww. badań są mieszkańcy powyżej 50. roku życia, którzy są zameldowani na stałe lub tymczasowo w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Zmodernizowano Odział Nefrologiczno-Wewnętrzny, koszt 1 mln zł Zmodernizowano Odział Nefrologiczno-Wewnętrzny, koszt 1 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
15.07.2014 21:38

no proszę jaki to dobrobyt - badania bezpłatne! Kiedyś, za komuny, panie, to ... też były bezpłatne, ale codziennie, a teraz tylko w ramach spektakularnych akcji!