Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 lipca 2014

Bezpłatne badania w Szpitalu Wojewódzkim

Mężczyźni powyżej 50. roku życia będą mieli możliwość skorzystania z badań prowadzonych w ramach "Programu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka gruczołu krokowego wśród mężczyzn, mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój".

Badania odbywają się na Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 do 12 grudnia. Zapisywać można się od poniedziałku do piątku, od godz. 10:00 do 14:00 w Poradni Urologicznej (nr tel. 32 4784263).

Osobami uprawnionymi do ww. badań są mieszkańcy powyżej 50. roku życia, którzy są zameldowani na stałe lub tymczasowo w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
15.07.2014 21:38

no proszę jaki to dobrobyt - badania bezpłatne! Kiedyś, za komuny, panie, to ... też były bezpłatne, ale codziennie, a teraz tylko w ramach spektakularnych akcji!