Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 lipca 2014

JKH GKS Jastrzębie nadal testuje zawodników

JKH GKS Jastrzębie nadal testuje zawodników
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH ciągle przygotowują się do nowego sezonu. Trener Robert Kalaber szuka jeszcze kilku zawodników, którzy mogą wypełnić luki w zespole.

Po piątkowym treningu, Jastor opuściło trzech testowanych zawodników - napastnik Igor Lazic, obrońca Dawid Maj oraz bramkarz Mate Krešimir Tomljenović, który otrzymał ofertę zagrania w Medveszczak Zagrzeb.

28 lipca na treningu pojawili się nowi zawodnicy. Pierwszym z nich był dobrze znany jastrzębianiom, Maciej Rompkowski, drugim obrońca Krzysztof Kantor. Z zespołem nadal trenuje Michal Plichta.

A już 1 sierpnia hokeiści rozegrają pierwszy sparing. Zmierzą się na Jastorze z reprezentacją Francji A'. Wstęp jest wolny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
przemkoprzemko01.08.2014 11:36

A ja się przejdę z miłą chęcią :)

kibic31.07.2014 14:49

a będzie transmisja 1-go sierpnia z meczu z Francją?