Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 września 2014

Zwycięstwo z Unią dopiero w trzeciej tercji

Zwycięstwo z Unią dopiero w trzeciej tercji
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Pewnym zwycięstwem hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończyli mecz sparingowy z Unią Oświęcim. W drugiej tercji był remis i dopiero w ostatniej odsłonie jastrzębianie pokazali na co ich stać.

Pierwsza tercja była wyrównana. Obie drużyny miały sporo okazji do bramek. Jedyną bramkę strzelił dla Oświęcimia Marcin Jaros. Jastrzębianie musieli na razie obejść się smakiem.

Podopieczni Roberta Kabalera zafundowali mocny początek swoim kibicom. Zaledwie 36 sekund po rozpoczęciu drugiej tercji, krążek z bramki musiał wyciągać bramkarz Unii. Autorem trafienia był Richard Bordowski. W tej odsłonie więcej bramek nie było.

Jastrzębianie nadrobili w trzeciej tercji. W 43. minucie drugą bramkę dla JKH strzelił ponownie Bordowskie. Minutę później kolejną dołożył Mateusz Danieluk. W 47. minucie mocnym strzałem popisał się Maciej Urbanowicz. Zawodnicy Unii próbowali atakować ale dobrze w bramce spisywał się David Zabolotny, który już więcej bramek nie przepuścił.

JKH GKS Jastrzębie - Unia Oświęcim 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
0:1 - 07:19 - Marcin Jaros - Peter Tabaček - Martin Filo
1:1 - 20:36 - Richard Bordowski - Petr Polodna
2:1 - 42:56 - Richard Bordowski
3:1 - 43:14 - Mateusz Danieluk - Jan Steber
4:1 - 46:20 - Maciej Urbanowicz - Mateusz Danieluk

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Odrobny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Protivný, Kantor, Urbanowicz, Steber, Danieluk - Górny, Bryk, Drzewiecki, Plichta, Marzec - Pastryk, Sordon, Kulas, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka.

Unia Oświęcim: Witek (Fikrt) - Vizváry, Piekarski, Jaros, Tabaček, Filo - Ciura, Gabryś, Piotrowicz, Kalinowski, Bepierszcz - Kasperczyk, Zukal, Wojtarowicz, Komorski, Adamus - Nowotarski, Gębczyk, Wanat, Szewczyk, Malicki oraz Fiedor.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!