Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 września 2014

Jest nowy kandydat na prezydenta. Kobieta

Jest nowy kandydat na prezydenta. Kobieta

Wiadomo, kto będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach samorządowych. To profesor oświaty Anna Hetman, dotychczasowa Radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

5 września Zarząd Koła Platformy Obywatelskiej przyjął uchwałę, w której rekomenduje Annę Hetman jako kandydata na prezydenta Jastrzębia-Zdróju.

Hetman od kilku lat jest związana z jastrzębską PO. Nie jest jednak członkiem partii.

- Zdaniem Zarządu Koła Platformy Obywatelskiej w Jastrzębiu-Zdroju kandydatem na Prezydenta Naszego Miasta winna być osoba dająca gwarancję solidności, uczciwości, kreatywności, posiadająca równocześnie doświadczenie i sukcesy w zakresie gospodarowania finansami publicznymi. W tej sytuacji wybrany został kandydat spełniający te kryteria, dający dodatkową gwarancję niezależności i otwierający drogę do rzetelnego zarządzania miastem oraz poszukiwania porozumienia z wszystkimi mieszkańcami, bez względu na przekonania polityczne - informuje jastrzębska Platforma Obywatelska.

Anna Hetman jest profesorem oświaty. Od 23 lat związana jest ze środowiskiem osób niepełnosprawnych. W roku 2002 objęła funkcję dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych nr 10 im. ks. prof. J. Tischnera w Jastrzębiu-Zdroju, którą pełni do dzisiaj. Z zawodu jest pedagogiem specjalnym, logopedą i terapeutą. Od roku 2010 jest Radną Sejmiku Województwa Śląskiego.

Do tej pory swoją kandydaturę złosiły trzy osoby: Janusz Buda (SLD) i Sławomir Żmudziński (NPW-NP).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (100)
Obserwator20.09.2014 11:19

Kto Panią wpuścił w tą sprawę ?
Podsumowując wykorzystał !

pawel19.09.2014 7:09

Komu przeszkadzają osoby niepełnosprawne w mieście? Jeśli umożliwi Pani coś takiego jak na filmie -> http://www.youtube.com/watch?v=AUUVfPy0UgI  <- to już Pani wygrała!

pytek19.09.2014 6:44

Jestem ciekaw co ma Pani do zaoferowania miastu. Czekam na wiecej info. Póki co buda i Żmudziński coś tam ujawnili, ale Janecki to śmiech.

Gość17.09.2014 8:51

Kobieta rządzi krajem, niech kobieta rządzi miastem. Jestem za!

Gość12.09.2014 19:54

Wierzymy w Panią i życzymy wygranej. Nadszedł czas na zmiany.

Gość12.09.2014 9:23

Widać jak podkręceni przeciwnicy {czy aby?}chwytają się przysłowiowej "brzytwy"by odstraszyć potencjalnych zwolenników p Hetman.

Niepełnosprawny 12.09.2014 0:58

PRAWDA jesteś bardziej niepełnosprawny (umysłowo) niż niepełnosprawni, jeżeli masz choć trochę rozumu to się na drugi raz zastanów nad tym co napiszesz.

Pokaż wszystkie opinie (100)