Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
19 września 2014

Jastrzębianie ignorują przejścia dla pieszych

Jastrzębianie ignorują przejścia dla pieszych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ostatnich dniach na terenie naszego miasta prowadzone były kontrole, które szczególną uwagę zwracały na zachowanie pieszych. Aż 30 osób przechodziło w miejscach niedozwolonych.

Akcja "Kontrola Drogowa - Piesi" prowadzona była w kilku miejscach miasta, tam gdzie ruch pieszych jest największy. W ciągu ośmiu godzin trwania kontroli, policjanci interweniowali wobec 30 pieszych, którzy przechodzili przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Większość z nich została ukarana mandatami karnymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość20.09.2014 18:32

Anty, przypuszczam, że obserwowali cię z satelity, następnie dokonano zrzutu jednostek specjalnych, które cię zatrzymały żebyś zasilił budżet . Możesz jednak być dumny, bo kasa trafiła z pewnością do matki samotnie pijącej, to znaczy chciałem napisać samotnie wychowującej dzieci narodzone na skutek pylenia traw.

anty20.09.2014 13:37

to tylko skubanie frajerów przez rząd, mnie tak oskubali gdy przechodziłem o 24.00 do umierającej matki, moim zdaniem niech się Tuysk tym wypcha, tymi 50 złotymi moimi, cwaniaczek

Pan ModeratorPan Moderator20.09.2014 13:03

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Na szczęście nikt nikogo nie musi zwalniać, bo portal prowadzi jedna osoba.

Kierowca20.09.2014 12:20

Jeśli ktoś przechodzi daleko od pasów i nie stanowi zagrożenia dla ruchu to co takiego się dzieje? Że jakieś bezmyślne prawo zostało złamane. Przez pasy należy zawsze przechodzić tam gdzie jest duży ruch samochodów i przejście w innym miejscu może spowodować zagrożenie dla przechodzącego i kierujących pojazdami. Rozsądek powinien brać górę a nie powoływanie sie na przepisy.

Polonista, Adaś Miauczyński 20.09.2014 12:06

PISZEMY: "NIEDOZWOLONYM"

Po raz kolejny apeluję. Zwolnijcie redaktorów i zatrudnijcie zamiast nich laureatów konkursu ortograficznego z pobliskiego gimnazjum. Przynajmniej pewnie będą wiedzieli kiedy piszemy "nie" osobno, a kiedy łącznie. Już pomijam fakt, iż redakcji nie chciało się nawet przeczytać artykułu, bo w słowie "niedozwolonym" zabrakło nawet literki.

Hanys20.09.2014 11:31

Wcale sie nie dziwie jesli 90% mieszkancow noclegowni zwanej Jastrzebiem stanowia przybysze z wiosek z calej polski. Przeciez u nich na wsi nie bylo czegos takiego jak przejscie dla pieszych a nawet utwardzonej drogi. Po wsi przeciez chodzili cala droga i mysla ze te same praktyki mozna przeniesc do miasta. Jeszcze Ci Jastrzebiacy musza nabyc troche oglady w zyciu miejscim zanim przestanie z nich wychodzic wiejski sposob zycia. Witamy w cywilizacji.

Gość20.09.2014 8:35

W Indiach mają święte krowy, a my pieszych i rowerzystów.

Pokaż wszystkie opinie (8)