Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
22 września 2014

Jechał po alkoholu i bez badań pojazdu

Jechał po alkoholu i bez badań pojazdu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę w nocy, policjantki z Jastrzębia zatrzymały 25-letniego motorowerzystę, który prowadził pojazd mając ponad 1,5 promila alkoholu. Do tego nie miał badań technicznych pojazdu.

25-letni kierowca jednośladu został zatrzymany na ulicy Cieszyńskiej przed godziną 22:00. Policjantki postanowiły zatrzymać uczestnika ruchu, ze względu na podejrzany styl jazdy.

- Okazało się, że zatrzymany do kontroli drogowej jastrzębianin był pijany. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 25-latka ponad półtora promila. Jednoślad, którym poruszał się mężczyzna nie miał ponadto aktualnych badań technicznych - informuje policja.

O losie kierowcy jednośladu zadecyduje sąd. Grożą mu 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Propozytor23.09.2014 22:31

Za pierwszym razem odstrzeliwać jaja, za drugim głowę. To na pewno zmniejszy ilość pijanych za kierownicą. Przecież te głupki ryzykują czyimś życiem. Muszą poznać smak takiego ryzyka na własnej skórze. To bardzo pomaga w rozumieniu problemu.

Gość22.09.2014 16:49

a tam kary, trzeba odbudować komunikację publiczną. Bo jeśli nie ma jak jeździć w inny sposób niż autem to wszyscy jeżdżą autem: alkoholicy, staruszkowie, półgłówki, wszyscy.

Adamek22.09.2014 14:37

Pijaki dalej będą wsiadali za kółko puki nie będzie bardziej dotkliwych kar!Za pierwszym razem zabierać prawko na 5 lat a za drugim dożywotnio,wtedy mało kto wsiądzie za kółko po kieliszku.