Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 września 2014

Drugi mecz udany. JKH pokonał Janów 6:2

Drugi mecz udany. JKH pokonał Janów 6:2
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zwycięstwem 6:2 dla JKH GKS Jastrzębie zakończył się niedzielny mecz z Naprzodem Janów. Jastrzębianie zrehabilitowali się za mecz inauguracyjny z Nowym Targiem.

Pierwsza bramka padła już w 2. minucie. Wtedy Davida Zabolotnego oszukał Rafał Bibrzycki. Jastrzębianie zremisowali w 11. minucie, za sprawą gola Richarda Bordowskiego, który wykorzystał osłabienie drużyny rywala.

Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli podopieczni Roberta Kabalera. Już 36 sekund po rozpoczęciu tercji, bramkę zdobył Leszek Laszkiewicz. Kilka minut później mocnym strzałem popisał się Tomasz Kulas i było już 3:1. Pod koniec tej odsłony bramę dla Naprzodu zdobył Patryk Kogut, który w poprzednim sezonie grał w JKH.

Kolejna tercja była potwierdzeniem dominacji drużyny z Jastrzębia na lodzie. Ich rywale byli bez radni, choć nie brakowało z ich strony groźnych akcij. Jastrzębianie trafiali do bramki trzy razy - dwa razy Bordowski i raz Laszkiewicz. Tym samym Richard Borodowki zaliczył hat-tricka.

MUKS Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 2:6 (1:1, 1:2, 0:3)
1:0 - 01:20 - Rafał Bibrzycki - Łukasz Kulik, Marcin Frączek
1:1 - 10:08 - Richard Bordowski - Leszek Laszkiewicz (5/4)
1:2 - 20:36 - Leszek Laszkiewicz - Roman Němeček, Richard Bordowski
1:3 - 24:52 - Tomasz Kulas - Radosław Nalewajka
2:3 - 38:26 - Patryk Kogut - Mariusz Jakubik, Marcin Frączek
2:4 - 47:53 - Richard Bordowski - Leszek Laszkiewicz
2:5 - 50:25 - Leszek Laszkiewicz - Petr Polodna, Richard Bordowski
2:6 - 53:46 - Richard Bordowski - Petr Polodna, Roman Němeček (5/4)

MUKS Naprzód Janów: M. Elżbieciak (Niemczyk) - Działo, Kurz, Ł. Elżbieciak, Pohl, Stachura - Kulik, Mejka, Kogut, Frączek, Bibrzycki - Podsiadło, Sarna, Sękowski, Jakubik, Bernat - Kosakowski, Rasikoń, Radwan, Piper, Gryc.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Odrobny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Bryk, Protivný, Drzewiecki, Steber, Plichta - Aleksyuk, Górny, Kulas, R. Nalewajka, Bondariev - Kantor, Pastryk, Marzec, Ł. Nalewajka, Świerski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!