Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
8 października 2014

Wysoka jakość w jastrzębskim Urzędzie Miasta

Wysoka jakość w jastrzębskim Urzędzie Miasta
fot. M. Domagała / UM Jastrzębie

Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju został laureatem programu "Najwyższa jakość Quality International". W miniony poniedziałek w Warszawie odbyła się uroczysta gala na którym przyznano medale i dyplomy.

Jastrzębski magistrat decyzją jednogłośną otrzymał nagrodę w kategorii QI Order - Zintegrowany System Zarządzania Jakością. Podczas tegorocznej, VIII edycji konkursu, odbyło się również spotkanie pt. Forum Jakości i Przedsiębiorczości, podczas którego uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami w zakresie szeroko rozumianego pojęcia jakości.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy realizowany przez ForumBiznesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Magistrat chce kupić  budynek dla PUP Magistrat chce kupić budynek dla PUP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Obi08.10.2014 14:52

Zbierają laury za pieniądze, a w urzędzie dziadostwo, a w mieście nic się nie dzieje.

Gość08.10.2014 12:29

Ha ha ha ha. Polałem się.