Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 października 2014

Wysoka jakość w jastrzębskim Urzędzie Miasta

Wysoka jakość w jastrzębskim Urzędzie Miasta
fot. M. Domagała / UM Jastrzębie

Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju został laureatem programu "Najwyższa jakość Quality International". W miniony poniedziałek w Warszawie odbyła się uroczysta gala na którym przyznano medale i dyplomy.

Jastrzębski magistrat decyzją jednogłośną otrzymał nagrodę w kategorii QI Order - Zintegrowany System Zarządzania Jakością. Podczas tegorocznej, VIII edycji konkursu, odbyło się również spotkanie pt. Forum Jakości i Przedsiębiorczości, podczas którego uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami w zakresie szeroko rozumianego pojęcia jakości.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy realizowany przez ForumBiznesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Magistrat rozdaje kalendarze Magistrat rozdaje kalendarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Obi08.10.2014 14:52

Zbierają laury za pieniądze, a w urzędzie dziadostwo, a w mieście nic się nie dzieje.

Gość08.10.2014 12:29

Ha ha ha ha. Polałem się.