Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
Polub i udostępnij
Czytaj też

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Z kim będzie rządzić prezydent Hetman? Z kim będzie rządzić prezydent Hetman?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (53)
Gość11.11.2014 13:30

Nie podniecajcie się wynikami w necie. Na Janeckiego PÓJDĄ zagłosować. I znów wygra. Chyba, że tym razem mieszkańcy bloków bardziej się zmobilizują. Przypominam - w ostatnich wyborach frekwencja wynisła 26,39%. Janecki wygrał, bo mieszkańcom się nie chciało ruszyć d... z kanapy!

Gość Hera10.11.2014 22:12

Wystarczy wejść na strony kandydatów na prezydenta i kazdy , oprócz Janeckiego , ma wyznaczone spotkania z wyborcami . Świetne było spotkanie p. Hetman z p.Sekułą i viceministrem finansow w domu zdrojowym. Ludzi tez było sporo . Więc mozna sie spotkać i porozmawiać panie Janecki . Panu juz dziękujemy !!!!

boss29.10.2014 16:01

jasne, że Buda jest bardziej widoczny!!! Wszędzie go pełno! Spotkałem koło kina, w Zdroju a p.Hetman nigdzie nie spotkałem

alabama29.10.2014 15:59

tak kandydaci z NP spotykają się w barach Hawana Chimera! Do ludzi sie boicie wyjść! Zero konkretów!

kandydatdoRM28.10.2014 12:43

Powiem Wam ciekawostkę. Rozdałem dzisiaj około 50 ulotek i przeprowadziłem tyle samo rozmów z ludźmi. Nikt, absolutnie nikt z tych spotkanych osób nie wypowiedział się dobrze o p. Janeckim !!!

Adam28.10.2014 7:22

na mieście z Pisu to widzę tylko Małolepszego.

Gość27.10.2014 23:46

Sorki. Wiedzieliście p. Budę i p. Hetman jak się spotykają z ludźmi na zdjęciach na fejsie. Gdzie i kiedy następne spotkanie? Tylko kandydaci Porozumienia spotkają się z wyborcami na zapowiadanych wcześniej spotkaniach.

Pokaż wszystkie opinie (53)