Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 listopada 2014

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjant z Jastrzębia-Zdroju w czasie wolnym od służby rozpoznał poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 19-latka. Zatrzymał i przekazał go swoim kolegom z komendy.

W czwartek, policjant podczas spaceru z dzieckiem rozpoznał 19-latka, który od pewnego czasu ukrywał się przez stróżami prawa. Mężczyzna poprosił sąsiadkę o popilnowanie dziecka i sam udał się w pościg za nastolatkiem.

- Gdy młody przestępca znalazł się w jego rękach, o wszystkim powiadomił oficera dyżurnego jastrzębskiej jednostki, po czym przekazał zatrzymanego w ręce swoich będących w służbie kolegów - informuje policja.

Nastolatek ma na swoim koncie niszczenie mienia i kradzieże. Do obycia miał karę prawie rocznego pobytu w więzieniu. W piątek odbędzie się jego przesłuchanie. Policja mówi, że lista zarzutów wobec 19-latka może się jeszcze wydłużyć.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do ej22.11.2014 10:16

Może to i był kibic GKS, a ciebie zapewne bolało jak za dziecka "wujek" wchodził ci pod kołdrę?

ej21.11.2014 22:50

pewnie ten nastolatek to kibic GKS?

fachowiec21.11.2014 19:33

Musi to odpracować, a nie siedzieć. Wystarczy wcisnąć mu kredyt w Providencie i niech spłaca przez najbliższe kilkanaście lat.

bog21.11.2014 15:16

Tacy to żyją pracą 24h/dobę. Dziwić się później, że nie mają rodzin, ani przyjaciół.