Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
21 listopada 2014

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjant z Jastrzębia-Zdroju w czasie wolnym od służby rozpoznał poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 19-latka. Zatrzymał i przekazał go swoim kolegom z komendy.

W czwartek, policjant podczas spaceru z dzieckiem rozpoznał 19-latka, który od pewnego czasu ukrywał się przez stróżami prawa. Mężczyzna poprosił sąsiadkę o popilnowanie dziecka i sam udał się w pościg za nastolatkiem.

- Gdy młody przestępca znalazł się w jego rękach, o wszystkim powiadomił oficera dyżurnego jastrzębskiej jednostki, po czym przekazał zatrzymanego w ręce swoich będących w służbie kolegów - informuje policja.

Nastolatek ma na swoim koncie niszczenie mienia i kradzieże. Do obycia miał karę prawie rocznego pobytu w więzieniu. W piątek odbędzie się jego przesłuchanie. Policja mówi, że lista zarzutów wobec 19-latka może się jeszcze wydłużyć.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do ej22.11.2014 10:16

Może to i był kibic GKS, a ciebie zapewne bolało jak za dziecka "wujek" wchodził ci pod kołdrę?

ej21.11.2014 22:50

pewnie ten nastolatek to kibic GKS?

fachowiec21.11.2014 19:33

Musi to odpracować, a nie siedzieć. Wystarczy wcisnąć mu kredyt w Providencie i niech spłaca przez najbliższe kilkanaście lat.

bog21.11.2014 15:16

Tacy to żyją pracą 24h/dobę. Dziwić się później, że nie mają rodzin, ani przyjaciół.