Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
1 stycznia 2015

Jastrzębianie hucznie przywitali rok 2015

Jastrzębianie hucznie przywitali rok 2015
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mieszkańcy Jastrzebia-Zdróju na zabawach, balach i domówkach przywitali rok 2015. Kolejny rok z rzędu miasto nie decydowało się zorganizować imprezy na wolnym powietrzu. 

Z okazji nadejścia nowego roku redakcja JastrzębieOnline.pl życzy wszystkim czytelnikom zdrowia, szczęścia i pomyślności w 2015 roku. Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla was lepszy niż poprzedni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego

Nowy Rok przywitał w więziennej celi Nowy Rok przywitał w więziennej celi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Sasanka06.01.2015 16:50

Chyba w innym Jastrzębiu mieszkam.

hanys04.01.2015 16:33

Kaj było impreza miastowa?Bo jo nigdzie jej nie widzioł.

ARTUR04.01.2015 13:05

Już się nauczyli chyba wszyscy, że nie ważne, kto przy korycie. Będzie, jak jest i jak było. Zmieniają się tylko ryje.

do do szopki03.01.2015 22:20

Skąd my to znamy: "To nie my, to poprzednicy, to opozycja, to marsjanie, to kryzys"? Ano, to są opowieści Platformy Obywatelskiej...

do szopki03.01.2015 16:15

Juz się tak nie wymądrzaj szopko. Warto wszystkim ogłosić wszem i wobec ze za budżet na 2015 rok odpowiedzialny jest Janecki i jego ekipa a nie nowa władza (pomijając że nowa-stara bo radni w większości są chyba z poprzedniej kadencji). Myślisz ze nowej prezydent udałoby się znaleźć pieniadze i zorganizować Sylwestra w niecały miesiąc czasu po objęciu funkcji? Śmiem wątpić że udałoby się to komukolwiek...

szopki ciag dalsze nastapi03.01.2015 15:59

We wszystkich miastach ktorych wladze miejskie liczaca sie z potrzebami mieszkancow, mialy miejsce Sylwestry na wolnym powietrzu.
Jaki byl poprzedni zarzad miasta , i jak liczyl sie z potrzebami mieszkancow, doswiadczyl kazdy w tym miescie. Za to zarzad ten bardzo skrupulatnie dbal, by mieszkancom po regularnie podnoszeniu podatkow, nic w kieszeniach nie pozostalo.
Obecny zarzad miasta, juz kontynuuje poprzednie praktyk,i tez przeciez w koncu nauczyciela.
Nie pozostaje nic innego jak sobie zaspiewac....pasterze spiewaja, bydleta klekaja?.............cuda , cuda oglaszaja

Gorol02.01.2015 17:46

ludzie w Jastrzebiu nie nadają się żeby im cokolwiek organizować , bo nie umieją się zachowywać jak ludzie , mieszkam tu od urodzenia 44 lata to wiem jak jest.

Pokaż wszystkie opinie (14)