Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 stycznia 2015

Modlitwa, śpiew i tance w jastrzębskiej hali

  • Modlitwa, śpiew i tance w jastrzębskiej hali
  • Modlitwa, śpiew i tance w jastrzębskiej hali
  • Modlitwa, śpiew i tance w jastrzębskiej hali
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend w naszym mieście miało miejsce Jastrzębskie Święto Młodych. Impreza zorganizowana była z okazji obecności w naszym mieście Krzyża oraz Ikony Matki Bożej, a także jako zapowiedź Światowych Dni Młodzieży, które mają się odbyć za rok w Krakowie.

W hali widowiskowo-sportowej miał miejsce spektakl muzyczny "Franciszek" z udziałem 60 wykonawców - w tym tancerzy i muzyków. Niedzielne popołudnie w hali było miejscem modlitwy, śpiewu i tańców.

Na koniec spotkania, wystąpił zespół Siewcy Lednicy. Zespół znany jest uczestnikom corocznych spotkań młodzieży w na Lednicy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta tańczyła przed ołtarzem i pokazywała język Kobieta tańczyła przed ołtarzem i pokazywała język

Bp. Pieronek: "Psychiatryk to mało powiedziane" Bp. Pieronek: "Psychiatryk to mało powiedziane"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Adam12.01.2015 23:28

Następne będą występy Hare Krishna serdecznie zapraszamy!!!

mich12.01.2015 20:24

Fantastyczne wydarzenie. Bardzo rzadko mamy w mieście takie spotkania. Szkoda że (chyba) dość słabo rozreklamowana i jak na ilość mieszkańców -mało uczestników. Gratulacje dla organizatorów, aktorów i uczestników! Potrzeba Waszego zaangażowania i świadectwa!