Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
31 stycznia 2015

Wygrana z Sanokiem. JKH liderem!

Wygrana z Sanokiem. JKH liderem!Zdjęcie archiwalne
fot. JKH.pl

JKH GKS Jastrzębie objał fotel lidera tabeli po wygranym mecz z Ciarko KH Sanok. Jastrzębianie wygrali na wyjeździe 4:5. Zdecydowały rzuty karne.

Pierwsza tercja była wyrównana. Na gole kibice musieli czekać aż do 18. minucie. Wtedy to krążek do bramki Przemysława Odrobnego wrzucił Rafał Dutka.

Dobrze dla jastrzębian rozpoczęła się druga tercja. Już w 22. minucie wyrównującego gola po dobitce zdobył Tomasz Kulas. Sanoczanie zemścili się podwójnie - najpierw w 35. minucie a później w 38. minucie. Drużyna z Jastrzębie przegrywała już 1:3.

W trzeciej tercji nadzieję na lepszy wynik dał Mateusz Rompkowski, który w 46. minucie strzelił kontaktowego gola. Chwilę później do bramki Sanoka trafił Roman Nemeczek. Wynik 3:3 zawodników obu drużyn podwyższył puls. W 51. minucie jastrzębianie objęli prowadzenie za sprawą strzału Artema Bondarieva. Taki wynik mógł się utrzymać, ale plany pokrzyżował Miroslav Zatko zdobywając wyrównującego gola dla Sanoka.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. To już trzeci raz w tym sezonie, kiedy JKH GKS Jastrzębia i Ciarko KH Sanok muszą rozstrzygać mecz w rzutach karnych. A w tych lepszy okazał się zespół z Jastrzębia. Zwycięski rzut karny zdobył Petr Polodna.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 4:5 k. (1:0, 2:1, 1:3, 0:0, 0:1)
1:0 - 17:53 - Rafał Dutka - Bogusław Rąpała, Marek Strzyżowski
1:1 - 21:15 - Tomasz Kulas - Michal Plichta, Petr Polodna
2:1 - 34:33 - Michael Cichy - Lukáš, Anton Klementyev
3:1 - 37:43 - Lukáš Endál - Miroslav Zaťko, Jordan Pietrus
3:2 - 45:16 - Mateusz Rompkowski - Richard Bordowski, Leszek Laszkiewicz
3:3 - 49:08 - Roman Němeček - Leszek Laszkiewicz, Artem Bondariev (5/4)
3:4 - 50:56 - Artem Bondariev
4:4 - 57:08 - Miroslav Zaťko - Jordan Pietrus, Petr Šinágl (5/3)
4:5 - 65:00 - Petr Polodna (zwycięski rzut karny)

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Pitton (Skrabalak) - Klementyev, Zaťko, Vozdecký, Cichy, Šinágl - Richter, Turoň, Endál, Pietrus, Kostecki - Rąpała, Dutka, Strzyżowski, Ćwikła, Wilusz - Demkowicz, Dolny, Mermer, Sawicki, Biały.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Bordowski - Protivný, Bryk, Kulas, Polodna, Plichta - Górny, Aleksyuk, Marzec, Steber, Świerski oraz Pastryk, Kantor, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!