Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
17 lutego 2015

Remont Komuny Paryskiej. Od 2 marca będą objazdy

Remont Komuny Paryskiej. Od 2 marca będą objazdy
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

Od 2 marca do odwołania zamknięta będzie ulica Komuny Paryskiej na odcinku od skrzyżowania z drogą dojazdową do szkoły do skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego.

Drogowcy aktualnie przebudową inną część ulicy Komuny Paryskiej. Prace, oprócz nałożenia nowej nawierzchni, obejmują przebudowę skrzyżowania, budowę zatoki a także kanalizację.

Druga część remontu rozpocznie się od 2 marca i od tego dnia do odwołania zamknięta będzie lica Komuny Paryskiej na odcinku od skrzyżowania z drogą dojazdową do szkoły do skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego.

Objazd będzie się odbywał ul.: Dąbrowskiego, Szotkowicką, Powstańców Śl. w Skrzyszowie, 1 Maja w Skrzyszowie, Skrzyszowską w Mszanie, Armii Ludowej w Wodzisławiu Śl., Wodzisławską – DW 933 w Mszanie, Moszczeńską w Mszanie i Ranoszka w Jastrzębiu-Zdroju.

- Modernizacja przede wszystkim wpłynie na poprawę komfortu jazdy, a jest to droga, która wyprowadza ruch w kierunku Skrzyszowa i Szotkowic. Zwiększy się też bezpieczeństwo pieszych, co ma duże znaczenie, bo przy ulicy znajdują się m.in. szkoła i ośrodek zdrowia - informuje Urząd Miasta.

Prace potrwać mają do końca sierpnia. Koszt remontu to prawie 1,8 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
hawk18.02.2015 0:21

Śmiech na sali te wasze terminy zakończenia prac. Wygrywają firmy które kompletnie nie nadają się na szybkie wykonanie robót.

ala17.02.2015 14:31

czyli znów raz tyle kilometrów , brawo jak roboty pójdą tak samo jak wcześniej to może zdążą do sierpnia , ale 2020 roku.

Moszczeniczanin17.02.2015 14:05

nie przejmuj się. Wcześniej ponad pół roku modernizowali odcinek od skrzyżowania z ranoszka do do szkoły (200-300m)

przemkoprzemko17.02.2015 11:20

pół roku modernizować ok.1 km odcinka drogi.....!