Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
17 lutego 2015

Remont Komuny Paryskiej. Od 2 marca będą objazdy

Remont Komuny Paryskiej. Od 2 marca będą objazdy
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

Od 2 marca do odwołania zamknięta będzie ulica Komuny Paryskiej na odcinku od skrzyżowania z drogą dojazdową do szkoły do skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego.

Drogowcy aktualnie przebudową inną część ulicy Komuny Paryskiej. Prace, oprócz nałożenia nowej nawierzchni, obejmują przebudowę skrzyżowania, budowę zatoki a także kanalizację.

Druga część remontu rozpocznie się od 2 marca i od tego dnia do odwołania zamknięta będzie lica Komuny Paryskiej na odcinku od skrzyżowania z drogą dojazdową do szkoły do skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego.

Objazd będzie się odbywał ul.: Dąbrowskiego, Szotkowicką, Powstańców Śl. w Skrzyszowie, 1 Maja w Skrzyszowie, Skrzyszowską w Mszanie, Armii Ludowej w Wodzisławiu Śl., Wodzisławską – DW 933 w Mszanie, Moszczeńską w Mszanie i Ranoszka w Jastrzębiu-Zdroju.

- Modernizacja przede wszystkim wpłynie na poprawę komfortu jazdy, a jest to droga, która wyprowadza ruch w kierunku Skrzyszowa i Szotkowic. Zwiększy się też bezpieczeństwo pieszych, co ma duże znaczenie, bo przy ulicy znajdują się m.in. szkoła i ośrodek zdrowia - informuje Urząd Miasta.

Prace potrwać mają do końca sierpnia. Koszt remontu to prawie 1,8 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego? Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
hawk18.02.2015 0:21

Śmiech na sali te wasze terminy zakończenia prac. Wygrywają firmy które kompletnie nie nadają się na szybkie wykonanie robót.

ala17.02.2015 14:31

czyli znów raz tyle kilometrów , brawo jak roboty pójdą tak samo jak wcześniej to może zdążą do sierpnia , ale 2020 roku.

Moszczeniczanin17.02.2015 14:05

nie przejmuj się. Wcześniej ponad pół roku modernizowali odcinek od skrzyżowania z ranoszka do do szkoły (200-300m)

przemkoprzemko17.02.2015 11:20

pół roku modernizować ok.1 km odcinka drogi.....!