Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
Queens Chicken
26 sierpnia 2015

Trzech nietrzeźwych podczas wtorkowych kontroli

Trzech nietrzeźwych podczas wtorkowych kontroli
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z prowadzeniem pojazdu po spożyciu alkoholu. We wtorek 25 sierpnia policjanci z Jastrzębia skontrolowali prawie 500 kierujących.

Działania "Trzeźwe przewozy" trwały od godziny 4:00 do 12:00. W tym czasie policjanci skontrolowali łącznie prawie pół tysiąca kierowców, w tym 55 autobusów, 30 busów, 15 samochodów ciężarowych i 375 innych pojazdów.

Najwięcej, bo prawie promil miał 53-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, którego policjanci zatrzymali na ulicy Broniewskiego. Pozostali dwaj kierowcy mieli mniej niż pół promila.

- Za jazdę w stanie nietrzeźwości 53-latek może trafić do więzienia na 2 lata natomiast  pozostałym kierowcom, za jazdę w stanie po spożyciu alkoholu grozi kara grzywny lub aresztu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Uwaga! Będą kontrole  w jastrzębskich firmach Uwaga! Będą kontrole w jastrzębskich firmach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!