Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
26 sierpnia 2015

Trzech nietrzeźwych podczas wtorkowych kontroli

Trzech nietrzeźwych podczas wtorkowych kontroli
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z prowadzeniem pojazdu po spożyciu alkoholu. We wtorek 25 sierpnia policjanci z Jastrzębia skontrolowali prawie 500 kierujących.

Działania "Trzeźwe przewozy" trwały od godziny 4:00 do 12:00. W tym czasie policjanci skontrolowali łącznie prawie pół tysiąca kierowców, w tym 55 autobusów, 30 busów, 15 samochodów ciężarowych i 375 innych pojazdów.

Najwięcej, bo prawie promil miał 53-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, którego policjanci zatrzymali na ulicy Broniewskiego. Pozostali dwaj kierowcy mieli mniej niż pół promila.

- Za jazdę w stanie nietrzeźwości 53-latek może trafić do więzienia na 2 lata natomiast  pozostałym kierowcom, za jazdę w stanie po spożyciu alkoholu grozi kara grzywny lub aresztu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!