Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 września 2015

Rowerowe pożegnanie lata na Stożku Wielkim

  • Rowerowe pożegnanie lata na Stożku Wielkim
  • Rowerowe pożegnanie lata na Stożku Wielkim
  • Rowerowe pożegnanie lata na Stożku Wielkim
  • Rowerowe pożegnanie lata na Stożku Wielkim
Więcej zdjęć:
fot. Tomazi Bike

Uczestnicy III edycji Jastrzębskich Rajdów Rowerowych zakończyli wakacyjne wyprawy na Stożku Wielkim. W niedzielę, 30 sierpnia po 130 kilometrowej trasie, rowerzyści z Jastrzębia zakończyli ostatni w tym roku rajd rowerowy.

Mimo dużych upałów w rajdzie wzięło udział ponad 100 osób. Jeszcze przed wyruszeniem na Stożek Wielki uczestnicy rajdów otrzymali pamiątkowe medale. Później rowerzyści skierowali się w stronę Beskidu Śląskiego, przemierzając Pielgrzymowice, Drogomyśl, Ochaby, Skoczków i Ustroń.

- W tym dniu każda kropla wody, każdy kęs arbuza smakował jak nigdy. Upał dawał nieźle popalić, ale najgorętsze było dopiero przed nami - mówi Tomasz Czarnota, organizator rajdów.

W tegorocznej edycji Jastrzębskich Rajdów Rowerowych wzięło udział ponad 200 osób.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
rolnik02.09.2015 17:50

Droga nasza, jedziemy!!

Gość02.09.2015 13:15

Uczestnicy III edycji Jastrzębskich Rajdów Rowerowych powinni wiedzieć, że kolumna rowerów może liczyć maksymalnie 15 pojazdów. Jazda całą szerokością drogi też nie najlepiej o nich świadczy. Kolejny przykład, że rowerzyści nie przestrzegają zasad ruchu drogowego, a również , że brakuje im zdrowego rozsądku.