Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 października 2015

Awaria ogrzewania na Wielkopolskiej. Jest zimno

Awaria ogrzewania na Wielkopolskiej. Jest zimno
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mieszkańcy ulicy Wielkopolskiej zostali bez ogrzewania. Do awarii doszło 19 października około godziny 18:00. Powodem był usterka węzła cieplnego. Ogrzewanie powinno wrócić do mieszkań jeszcze dziś w godzinach wieczornych.

Przyczyną awarii jest nieszczelność grzewcza, która wystąpiła na przyłączu do grupowego węzła cieplnego. Teraz trwają prace przy usunięciu awarii. Konieczne będzie m.in. wycięcie drzewa, które przeszkadza w dostępie do sieci ciepłowniczej.

- Jeżeli nienastąpią żadne komplikacje awaria zostanie usunięta około godziny 18:00-20:00 - mówił Adam Dudzik z PEC Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Zimne kaloryfery przez prezydent? To plotka Zimne kaloryfery przez prezydent? To plotka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
reperban22.10.2015 1:21

Jak czytam takie wypociny jak te od "Wrocławska" to jestem za aborcją......zapierdzielamy cały rok,kocioł wodny już dawno sie pali ,a taki burak pisze że nic nie zrobiliśmy.......trzeba było zobaczyć ogrom tego pożaru i ogrom pracy którą włożyli pracownicy EC Zofiówka żeby chociaż ten wodny kocioł udało się rozpalić.....

jes20.10.2015 22:25

no, a czemu ognisk nie rozpalali? Kartofle można upiec przy okazji i nie marznąć....

Wrocławska 20.10.2015 19:01

Przez pożar zeszłoroczny na Zofiówce SEJ nie zrobił nic aby powrócić z mocą na sezon grzewczy 2015/16. Kasują kasę a parametru nie ma. Ciekaw jestem ile jeszcze czasu ta sytuacja będzie miała miejsce bo mieszkania są wyziębione

Do wlkp20.10.2015 18:50

Jak byś wiedzial to rok temu byla awaria na przylaczu które zasila malopolska i beskidzka i to jest zupelnie inna "odnoga" a ze to sie zdarzylo na parkingu przy Wlkp nie musi oznaczać tego samego miejsca. Troszeczke wiedzy a później dziadowanie

wlkp20.10.2015 14:16

Rok temu bylo to samo !!!DZIADY!!!

Gość20.10.2015 13:25

Przyszły mrozy, to nic dziwnego, że rury pękają.