Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
20 listopada 2015

300 tys. zł na hokej od Urzędu Miasta

300 tys. zł na hokej od Urzędu Miasta
fot. Patrycja Zagajewska / jastrzebieonline.pl

Klub JKH GKS Jastrzębie otrzymał 300 tys. zł z Urzędu Miasta. Jak informuje klub to finansowy zastrzyk, który zostanie przeznaczony na uczestnictwo JKH w rozgrywkach ligowych.

- Pieniądze mogą zostać wydane wyłącznie na ściśle określone cele, a po zakończeniu projektu trzeba będzie się rozliczyć z każdej wydanej złotówki - informuje JKH.

Hokeiści borykają się teraz problemami kadrowymi - część z zawodników jest kontuzjowana. Aktualnie JKH znajduje się na 4. miejscu w grupie „silniejszej” do której wchodzi szóstka najlepszych drużyn. Najbliższy mecz odbędzie się 22 listopada w Sanoku, a na Jastorze jastrzębianie zagrają 27 listopada z Unią Oświęcim.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Krakowiania triumfują w Jastrzębiu Hokej: Krakowiania triumfują w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Typ24.11.2015 7:49

Skapa prezydent

GFGF20.11.2015 16:00

Na dwa miesiące starczy.