Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 grudnia 2015

Czołówka na Zdrojowej. Kierowca kompletnie pijany

Czołówka na Zdrojowej. Kierowca kompletnie pijany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek, w okolicy ronda na ulicy Zdrojowej doszło do zderzenia czołowego. Według relacji świadków, sprawca wypadku był kompletnie pijany i próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna miał 3,5 promila alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce 10 grudnia przed godziną 14:00. 28-letni kierowca mazdy zjeżdżając z ronda zderzył się czołowo z oplem, który prowadziła 45-letnia kobieta. Według relacji świadków, mężczyzna próbował odjechać z miejsca wypadku, ale świadkowie zdarzenia wyjęli mu kluczyki. Przez pewien czas ruch na ulicy Zdrojowej został zablokowany. W wyniku wypadku ranna została kobieta kierująca oplem, którą przewieziono do szpitala. Doznała wstrząsu mózgu oraz złamania nosa.

- Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierowcy 3,6 promila. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Dalszy los 28-latka leży w rękach sądu. Poza zakazem prowadzenia pojazdów, grozi mu kara 2 lat więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
SJZ6813.12.2015 11:46

zołza z zofiówki-Witczaka niestety od dość dawna zamknięta.
Wypadek niestety wydarzył się w czasie największego ruchu.
Nawet więc gdy już Zdrojową zamknęli, korki porobiły się ogromne
na wszystkich okolicznych trasach.
Alternatywy nie było żadnej!

@Jan- Znasz to powiedzenie?:
"Bo nieważne czyje co je.
Ważne to je, co je moje".
Żegnam wylewnie!

Gość13.12.2015 9:04

Taki sam pijaczyna czy też ćpun jeździ srebrnym VW na blachach PKN. Przez szybę widać, że to łysiejący hippis po siedemdziesiątce.

wujo12.12.2015 16:50

masakra najpierw na słonecznej teraz na zdrojowej, sami bandyci w tym jastrzebiu za kolkiem.

gość:)12.12.2015 11:00

Moim zdaniem powinni go zamknąć na dłużej. Co z tego że zabrali mu prawo jazdy jak i tak może wsiąść za kierownice i następnym razem już zabić niewinną osobę...

Temida12.12.2015 4:30

Nie koniecznie tak pijani jadą na wszystkie strony tak jak chodzą. Często zwalniają przyspieszają i stwarzają zagrożenie na złożonych manewrach jak skrzyżowanie. Bo myślenie jest wtedy ograniczone. Tylko ostatnio jest sporo takich co na trzeźwo jeździ jak pijani więc ciężko stwierdzić czy pijany czy tak jedzie jak jadą przed nami niepewni kierowcy.

Do sjz68. Jan11.12.2015 20:15

Dokładnie pawia idzie puścić po twoich wpisach z tego co piszesz to wynika że wsiadł do auta przed rondem i po chwili spowodował wypadek napewno wyjechał wcześniej gdzie mógł ktoś zareagować

zołza z zofiówki11.12.2015 18:34

A co z ludżmi jadącymi do pracy na II zmianę?Korek totalny ,policjanci sami wprowadzali w błąd kierujących raz można było zrobić objazd przez ul.Witczaka a raz nie .Nam nie trzeba islamistów -wystarczy jeden nawalony gość,który skutecznie zablokował ruch

Pokaż wszystkie opinie (13)