Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 grudnia 2015

Jastrzębianie - mistrzowie parkowania? Nie do końca

Jastrzębianie - mistrzowie parkowania? Nie do końcaZobacz więcej zdjęć
fot. internauta

Parafrazując słowa piosenki "Parkować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej". To stwierdzenie wydaje się pasować do tego co można spotkać na parkingach i drogach w naszym mieście. Niechlujstwo czy brak umiejętności? Oceńcie sami. Zebraliśmy kilkanaście najgorzej zaparkowanych samochodów z naszego miasta.

Zestawienie "mistrzów parkowania" będą się pojawiać cyklicznie na łamach naszego portalu. Jeżeli zauważyliście wyjątkowo źle zaparkowane pojazdy, zróbcie zdjęcia i prześlijcie je na kontakt@jastrzebieonline.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Zniszczył samochód na parkingu Zniszczył samochód na parkingu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Igor20.12.2015 20:36

Specjalnie parkuję zajmując dwa miejsca w sklepach. Miejsca przygotowane sa na samochody typu Tiko. Jak grzecznie stawałem na jednym miejscu to dwa razy miałem uszkodzony samochód. Dalej jest dużo kierowców "Blondynek" i "Kapeluszników" którzy mają za nic czyjąś własność.

Peter19.12.2015 20:26

To jest świetny pomysł z tymi zdjęciami.

1619.12.2015 6:46

Pokażcie zdjęcia z parkingów typu UM, PUP,WSS2, i wszystkie KWK 90% "miszczów" parkowania to SWD i kilku na SCI sie trafi.

kierowca17.12.2015 21:02

moim skromnym zdaniem brakuje zdjec spod kina centrum i z parkingu w kauflandzie w tych dwóch miejscach sa dopiero asy parkowania

bąk17.12.2015 12:44

LG: auta nie mają silników odrzutowych i nie wyrzucają spalin na 50m, po drugie z jednej strony bloku można parkować tyłem w stronę balkonów, a z drugiej strony już emeryci marudzą, że tyłem do okna. Mądre to?

nick't16.12.2015 21:08

Pierwsze zdjęcie w galerii jest tzw. "z dupy". mamy tam pierwszy listopad gdzie parking pod carefour był za taśmowany a każdy szukał miejsca gdzie popadnie.

Rozsądek16.12.2015 21:06

Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana. Nie mamy żadnych informacji co robią. A oni, z założenia, są po to żeby nam pomagać. Nie wiadomo co robią. Zauważyłem, że przyjeżdżają tam gdzie coś się często dzieje tylko w godzinach gdy na pewno nic się nie dzieje, to znaczy pomiędzy godzina 8:00 a 11:00. Zupełnie niepotrzebnie spalają benzynę.

Pokaż wszystkie opinie (28)