Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
28 grudnia 2015

Stracił panowanie i uderzył w kanał ciepłowniczy

Stracił panowanie i uderzył w kanał ciepłowniczy
fot. facebook.com/JastrzębieNaSygnale

W Boże Narodzenie na ulicy Wielkopolskiej doszło do wypadku. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w kanał ciepłowniczy. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Straty wyniosły około 15 tys. zł.

Zdarzenie miało miejsce 25 grudnia około godziny 21:50. Kierowca jadąc ulicą Wielkopolską na łuku drogi stracił panowanie nad kierowcą i uderzył w kanał ciepłowniczy znajdujący się przy drodze. Według świadków wypadku, kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Dwóch pasażerów zostało przebadanych na miejscu, ale nic im się nie stało. Strażacy rozebrali betonowe elementy  studzienki ciepłowniczej oraz usunęli plamę oleju.

Po sprawdzeniu przez pracowników Przedsiębiorstwa Elektryki Cieplnej okazało się, że węzeł ciepłowniczy nie został uszkodzony. Gdyby jednak się okazało, że jest uszkodzony, tysiące mieszkańców mogło stracić ciepło w swoich domach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość02.01.2016 9:35

Kierowca się znalazł. Może ktoś spyta rzecznik policji, może coś by powiedział i jakieś świeższe info by się znalazło gdzieś w internetacha.

Mati29.12.2015 11:07

Haha 15 letnia beema za 10k poniosła go dupskiem i gotowe - ot drifter za dyche :)

Gość29.12.2015 8:45

Bo asfalt był za suchy.

piernik28.12.2015 19:42

jakiś amator, pewnie pod wpływem alkoholu albo narkotyków, bo kto normalny ucieka...

Gość28.12.2015 8:55

Sądząc po zniszczeniach, to nie jechał 50 na godzinę.