Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 stycznia 2016

15-latka rzuciła się z nożem na ojczyma

15-latka rzuciła się z nożem na ojczyma
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pod koniec minionego tygodnia 15-letnia jastrzębianka próbowała ugodzić nożem swojego ojczyma. Do zdarzenia doszło podczas domowej sprzeczki. Teraz los nastolatki leży w rękach sądu rodzinnego.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec minionego tygodnia w jednym z mieszkań na osiedlu Barbary. Do incydentu doszło podczas rodzinnej kłótni. 15-latka miała chwycić za nóż kiedy matka i ojczym nie zgodzili się by pojechała na dyskotekę. 30-letni mężczyzna wyrwał nóż nastolatce, doznając przy tym niegroźnych obrażeń dłonie.

- Sama 15-latka przyznała policjantom, że rzuciła się z nożem na ojczyma bo ma dość panującej w domu atmosfery. Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie młodej jastrzębianki - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Uczciwie12.01.2016 16:56

15 lat to okres zupełnego zaćmienia umysłu. Ja też nie puszczałem swoje córki na dyskotekę. A gdy miała 16 lat mogła iść do 21:00. O tej porze przyjeżdżałem po nią gotowy do znalezienia jej w środku gdyby nie wyszła. Dlaczego? Bo jest niebezpiecznie. Ja nie chcę siwieć i umierać z żalu, że moje dziecko z własnej głupoty zaszkodziło sobie na całe życie. Znam takie przypadki. Od "pigułek gwałtu" przez marihuanę do narkotyków. Wiem, że paru głupoli się, odezwie. Teraz moja córka mając 20 lat nie ma do mnie żalu. A nawet powiedziała, że dobrze ją wychowaliśmy.

pat11.01.2016 18:18

Jak mamusia dorwała młodego faceta to co się dziwić.