Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 lutego 2016

Będzie spotkanie dla rodziców dotyczące 6-latków

Będzie spotkanie dla rodziców dotyczące 6-latków
fot. UM Jastrzębie

11 lutego w Kinie Centrum odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców, którzy będą mogli się zapoznać z zasadami uczestnictwa dziecka w szkole i przedszkole. W związku ze zmianami w prawie wielu rodziców jest zdezorientowanych.

Spotkanie odbędzie się 11 lutego o godzinie 16:00 w kinie Centrum. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z warunkami uczestnictwa dziecka w szkole i przedszkolu, a psycholog i logopeda podpowiedzą jak podjąć najlepszą decyzję dotyczącą przyszłości swojego dziecka.

- Wielu rodziców, zdezorientowanych zmieniającym się prawem, dopytuje o procedury związane z pozostawieniem dziecka w przedszkolu lub pójściem do szkoły. Niektórym trudno jest podjąć decyzję co do dalszych kroków - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami

Ranne dzieci zostały odwiezione do szpitala Ranne dzieci zostały odwiezione do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
antypis12.02.2016 3:36

Pis nie patrzy, czy coś jest korzystne dla miasta. Liczy się tylko to, czy jesteś z pisu lub jesteś im posłuszny. Myślą że są bogami. Właśnie zlikwidowali komisję miasta, która zajmowała się najbiedniejszymi, bo kierowała tą komisją osoba, która nie dała się im podporządkować. Oni zniszczą to miasto.

Grzegorz11.02.2016 18:33

Pewnie przyjechała na zaproszenie PiS. Jeżeli ktoś myśli że jastrzębski PiS dopuści do spotkania "ich człowieka" z panią prezydent to się grubo myli. Sami będą się lansować z tą osobą i robić setki zdjęć a potem wstawią na facebooka ale nikogo do niej nie dopuszczą. Oj nie.

Pytajnik11.02.2016 17:05

Dlaczego nic nie pisano nt. piątkowej (5.02.) wizyty minister edukacji w Jastrzębiu? Minister przybyła na zaproszenie "Solidarności", ale chyba nie miała charakteru prywatnego? Zaproszona została na nią tylko wąska grupa "wybrańców". Czy Pani Prezydent otrzymała zaproszenie? Dlaczego dyrektorzy szkół i nauczyciele nic o tym nie wiedzieli? Czy tak mają wyglądać konsultacje społeczne? Czy jastrzębską oświatą faktycznie rządzi "Solidarność"?