Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
29 lutego 2016

Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły

  • Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły
  • Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły
  • Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły
  • Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w dzielnicy Zdrój, wrócili z ferii zimowych do swojej szkoły. Przez kilka miesięcy trwał tam remont i część uczniów musiała uczyć się w innych budynkach.

Szkoła przeszła kompleksową termomodernizację. Remont miał zakończyć się przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015, ale ze względu na bardzo zły stan instalacji ciepłowniczej prace znacznie się przedłużyły. W tym czasie część uczniów uczyła się w budynku na ul. Zdrojowej 5 (dawniejsze AGH) oraz w obecnej siedzibie Akademii Górniczo-Hutniczej. 29 lutego, uczniowie przyszli już do własnej, odremontowanej szkoły

- Po przeszło 4 miesiącach w innych obiektach, dzisiaj uczniowie weszli do naszej odnowionej, pięknej szkoły. Pracowało na to wiele osób - mówiła dyrektor SP nr 4, Maria Mazurek.

Uczniowie i nauczyciele będą również zadowoleni z faktu zaplanowanego remontu chodnika przed szkołą. Takie zapewnienie dała prezydent miasta, Anna Hetman, która w poniedziałek odwiedziła szkołę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
pedagog29.02.2016 16:25

O termomodernizację tej szkoły od lat zabiegała radna Magiera.

Gość29.02.2016 13:11

warto było czekać efekt rewelacyjny

a29.02.2016 11:30

bardzo ładnie odnowiona ta szkoła, super że zdrój staje się coraz piękniejszy, bo to jedyna dzielnica, którą tak na prawdę możemy się pochwalić