Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 lutego 2016

Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły

  • Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły
  • Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły
  • Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły
  • Uczniowie SP nr 4 wrócili już do odremontowanej szkoły
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w dzielnicy Zdrój, wrócili z ferii zimowych do swojej szkoły. Przez kilka miesięcy trwał tam remont i część uczniów musiała uczyć się w innych budynkach.

Szkoła przeszła kompleksową termomodernizację. Remont miał zakończyć się przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015, ale ze względu na bardzo zły stan instalacji ciepłowniczej prace znacznie się przedłużyły. W tym czasie część uczniów uczyła się w budynku na ul. Zdrojowej 5 (dawniejsze AGH) oraz w obecnej siedzibie Akademii Górniczo-Hutniczej. 29 lutego, uczniowie przyszli już do własnej, odremontowanej szkoły

- Po przeszło 4 miesiącach w innych obiektach, dzisiaj uczniowie weszli do naszej odnowionej, pięknej szkoły. Pracowało na to wiele osób - mówiła dyrektor SP nr 4, Maria Mazurek.

Uczniowie i nauczyciele będą również zadowoleni z faktu zaplanowanego remontu chodnika przed szkołą. Takie zapewnienie dała prezydent miasta, Anna Hetman, która w poniedziałek odwiedziła szkołę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego? Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
pedagog29.02.2016 16:25

O termomodernizację tej szkoły od lat zabiegała radna Magiera.

Gość29.02.2016 13:11

warto było czekać efekt rewelacyjny

a29.02.2016 11:30

bardzo ładnie odnowiona ta szkoła, super że zdrój staje się coraz piękniejszy, bo to jedyna dzielnica, którą tak na prawdę możemy się pochwalić