Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
11 marca 2016

Dzieci policjanta z Jastrzębia potrzebują pomocy

Dzieci policjanta z Jastrzębia potrzebują pomocy

Marcin i Łukasz, to dzieci policjanta z Jastrzębia. Bliźniacy cierpią na autyzm dziecięcy, a jego leczenie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Policjanci apelują o pomoc dla swojego kolegi i proszę o przekazanie 1% podatku na konto fundacji "Za Szybą", której chłopcy są podopiecznymi.

U bliźniaków zdiagnozowano autyzm w wieku trzech lat. Dzieci z tym schorzeniem są zamknięte we własnym świecie, nie potrafią samodzielnie o siebie zadbać, nie mówią lub komunikują się w nietypowy sposób. Rodzice Marcina i Łukasza starają się organizować rehabilitacje oraz badania laboratoryjne wspomagane drogimi lekami. Koszty leczenia są jednak ogromne.

- Ogromną szansą na powrót do zdrowia dzieci naszego kolegi jest stała, kompleksowa rehabilitacja, dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Marcina i Łukasza. Nas nic to nie kosztuje, a dla bliźniaków to szansa na normalne i szczęśliwe życie - apelują policjanci z jastrzębskiej komendy, jednocześnie dziękując za dotychczasowe wsparcie.

Zobacz jak możesz przekazać swój 1% bliźniakom

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chciał się zabić i wysyłał sms-y do policjanta Chciał się zabić i wysyłał sms-y do policjanta

"Otuleni Błękitem" - to był koncert!  "Otuleni Błękitem" - to był koncert!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Halina13.03.2016 21:50

pomoc potrzebna jest dla dzieci ,i po co te komentarze .

do erwin12.03.2016 19:23

Kwatera Główna, ale nie Guberni, ubolewa, że nie udało się rozwalić górnictwa przed ich wyborem. Było by na kogo zwalić i podpuścić górników na byłych rządzących.

Prawdomowny12.03.2016 15:52

@nadsztygar: Oni mieli Was tam wystrzelac z ostrej amunicji a nie straszyc gumowymi kulkami bo ja nie mam przyjemnosci mieszkac w miescie z takim bandyckim pomiotem i swolocza. To raz. A po drugie SJZ jako miasto gornikow to juz przeszlosc. Jestescie jedna z wielu grup zawodowych i tyle.

Odnoszac sie do samego artykulu chcialbym zauwazyc, jak juz zostalo napisane, ze tytul mogl byc jedynie o chorych dzieciach bo to czym zajmuja sie ich rodzice jest malo istotne a wrecz - jak widac - polem bo zgrzytow i przepychanek.

erwin12.03.2016 15:20

A co na to Kwatera Główna Guberni .

do typa p.t. nadsztygar11.03.2016 21:50

Czy ty też walczyłeś aby dostać się do budynku JSW i go zniszczyć czy tylko podpuszczałeś innych? O jakie godne życie walczyli ci, którzy atakowali policjantów. Czy widziałeś kto bronił budynku a kto atakował? Czy ty nie jesteś związkowcem ,który nas szczuł? Po co związki paraliżowały miast przemarszami pod budynek spółki. Czego to był wyraz, protestu przeciw pogarszającym się warunkom pracy w górnictwie czy niszczeniem górnictwa? To było celowe niszczenie tego co było już zagwarantowane. Kto to zorganizował? Bo przecież nie górnicy, którzy byli podpuszczeni a następnie zmuszani do strajku.

SJZ6911.03.2016 18:31

@nadsztygar-zapytam, pokaż mi jeden kraj na świecie, gdzie jeżeli niszczysz czyjąś własność, pogłaskają cię po twojej tępej łepetynie!. Zapewniam cię że wręcz dużo jest takich krajów, gdzie dostał byś ostrą.
Nie twierdzę że mi się to podoba. Chcę tylko powiedzieć że ****** się panienkom stało a szlochają jak *****. Pewnie liczyli że policjanci ich na rękach będą nosić.
A w temacie 1% dla synów policjanta- nie chcesz nie dajesz, nikt cie tu za uszy nie ciągnie.
Ale nie "śmieć" tu i niech ci się nie ulewa.
Nadsztygar-Kierownikiem Robót się zrób, błyśniesz.
Mężczyzna(?)-ma żal do policjanta to na dzieciach się zemści. Grrrrrrrrrrrrrrrr!

bąk11.03.2016 17:33

Po co tak podkreślają, że milicjanta?

Pokaż wszystkie opinie (11)