Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 marca 2016

Wybory na członka zarządu w JSW. Wojtków z poparciem

Wybory na członka zarządu w JSW. Wojtków z poparciem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

17 marca mają się odbyć wybory na członka zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Na to stanowisko startuje trzech kandydatów. Najpewniej jednak najwięcej głosów otrzyma Artur Wojtków, którego już poparła większość związków zawodowych.

Artur Wojtków, wiceprezes ds. pracy i polityki społecznej w JSW otrzymał poparcie większości związków. Oprócz niego na stanowiska członku zarządu z wyboru załogi ubiegać się będą Marek Celmer (KWK "Borynia-Zofiówka-Jastrzębie") i Jan Przywara (KWK "Knurów-Szczygłowice").

- Wszyscy znamy trudną sytuację Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Zwłaszcza teraz nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek eksperymenty, jeśli chodzi o obsadę najważniejszego stanowiska z wyboru załogi - mówią przedstawiciele strony społecznej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW sprzeda koks za 2,1 mld zł JSW sprzeda koks za 2,1 mld zł

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
gks17.03.2016 16:13

perfumy za prace coś wiemy o tym panie c-r

biks17.03.2016 8:17

poparcie zz a nie zalogi

Hajer17.03.2016 7:53

Marek Celmer to facet, który zna problemy kopalń i pracujących tam ludzi, bo przecież zaczynał jako zwykły górnik i przeszedł przez kolejne stanowiska, by zostać tym kim jest.Tylko on może gwarantować, że zmiany zaczną przynosić oczekiwany skutek. Oby wygrał. Nomenklatura, czyli Wojtków - do widzenia.

ON16.03.2016 20:31

Tylko pan Marek Celmer. Ten facet jest w stanie coś zmienić bo zna się na tej robocie reszta to tyko teoretycy.

Borynia16.03.2016 17:51

Wojtk?w jest spalony i nikt normalny nie będzie na niego głosować! Potrzeba zmian i tylko Celmer je gwarantuje. Artykuł stronniczy, a beton związkowy do roboty a nie mamić załogę!

górnik16.03.2016 11:10

Temu panu już podziękujemy.Ile zrobił dla załogi to dał przykład przez ostatnią kadencję.

młody16.03.2016 10:30

To jakaś PARANOJA. Jak my młodzi mamy dostać pracę skoro "starzy" wiecznie coś odrabiają i nie zwalniają miejsc pracy? Puszczać ludzi na emerytury, urlopy górnicze i zaliczać wojsko i chorobowe by zwalniali miejsca młodym!!! Oczywiście puszczać przy ZAKAZIE PRACY NA EMERYTURZE CZY URLOPIE pod rygorem utraty świadczeń i przeniesienia do systemu emerytalnego 67 lat (gdyby ktoś go złamał i pracował). O tym jakoś żaden z kandydatów nie wspomina....