Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
31 marca 2016

PUP daje pieniądze na założenie własnego biznesu

PUP daje pieniądze na założenie własnego biznesu
fot. jastrzebieonline.pl

Od 4 do 18 kwietnia będzie trwał nabór wniosków o przyznanie dotacji na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Można dostać nawet 18 000 zł. Są też pieniądze na doposażenie stanowiska pracy.

Powiatowy Urząd Pracy może dać nawet 18 000 zł na założenie firmy. Osoby, które są zainteresowane założeniem firmy najpierw muszą zgłosić się do doradcy. Przedsiębiorcy mogą uzyskać 18 000 zł również na wyposażenie lub doposażenie pracy dla bezrobotnego powyżej 30. roku życia.

Szczegółowe informacje można uzyskać w pokoju nr 20 (II piętro) lub pod numerem telefonu 32 4753012 (wew. 34).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Coraz więcej pieniędzy na sport Coraz więcej pieniędzy na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
MICHAŚ01.04.2016 17:01

Dofinansowanie- fajnie brzmi, będzie na leasing Audi A7 zamiast na wodę dla fizoli od łopaty, a ciepło się robi. Ale po co szanować pracowników jak dziennie przychodzi przynajmniej dziesięć osób pytać o pracę, a oni chcą tylko zarobić na rodzinę. Więc JA SIĘ KURDE PYTAM DLA KOGO TO DOFINANSOWANIE?

Marcin31.03.2016 22:24

Co ty "Gościu" piepr..sz. Ja skorzystałem w zeszłym roku. Poza tymi na początku żadnych formalności. Co 6 m-cy 2 zaświadczenia do załatwienia na spokojnie i bezpłatnie. Polecam skorzystać! Nikt nikogo co chwila nie wzywa, wszystko jest ok.

Tyran31.03.2016 21:16

Bezrobotny ma rację, ale nie do końca. Gdybyśmy pieniądze, które wpłacamy do unijnej kasy przeznaczyli na nasz rozwój to nie mielibyśmy tego co mamy dziś. Żeby się o tym przekonać wystarczy przypomnieć sobie (Uwaga, to bardzo trudne), jak było u nas przed przystąpieniem do Unii i przypominać sobie kolejne lata naszego rozwoju. Miast mamy zadbane, czyste, sporo w nich ciekawych rozwiązań. Są ładne. Tylko malkontenci nadal tacy sami ponurzy. Najbardziej niezadowoleni są ci, którzy nie chodzą na wybory (A po co? - pytają samych siebie) i wrogowie wszystkich czyli niespełna rozumu.

Gość31.03.2016 19:39

w jakim muzeum? W tym za 6 mln.? To będzie muzeum na miarę tej Galerii Historii Miasta, dwa małe pomieszczenia do zwiedzania od 8-15 od pon. do piątku. A w weekendy, nie da rady, choćby i wycieczka przyjechała to "nie otworzymy, bo odpoczywamy, a za weekendy nam nie płacą, do widzenia".

bezrobotny31.03.2016 18:38

W muzeum będzie pracował kapciowy za 1200 zł , lub gość z17:39

Gość31.03.2016 17:39

W muzeum też ktoś będzie pracował, ale tam nie wystarczy machać łopatą. Bezrobotny, wyciągnij palec z nosa i dobrze się rozejrzyj a znajdziesz pracę.

Gość31.03.2016 17:22

dadzą kasę, a potem jakaś nawiedzona stażystka będzie wysyłać pisma co kilka dni i wzywać do stawienia sie w urzędzie, bo ktoś kto zaczyna działalność, jak wiadomo, ma bardzo dużo wolnego czasu i lubi non stop siedzieć w urzędach. Olejcie to.

Pokaż wszystkie opinie (14)