Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 kwietnia 2016

Czołowe zderzenie na Armii Krajowej. Kierowcy w szpitalu

Czołowe zderzenie na Armii Krajowej. Kierowcy w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W środę na ulicy Armii Krajowej doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Obaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 13 kwietnia około godziny 9:00. 35-letni kierowca forda, jadąc w kierunku ul. Ranoszka, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącą z naprzeciwka skodę octavię. 63-latek prowadzący skodę oraz kierowca forda zostali przetransportowani karetką do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Carman15.04.2016 8:23

****** z Forda pędził z szalona szybkością. Wypadek, spowodował mnóstwo niedobrego. To nie tylko rozbite samochody. Kierowca taksówki jest w szpitalu. Ma poważne obrażenia. Jego żona jest chora i wymaga opieki i wożenia do szpitala. Rozbite taxi nie będzie zarabiać. Straty są ogromne i dotkliwe dla zainteresowanych osób. A przyczyną była szybkość i ścięcie zakrętu przez kierującego Fordem. Kolejny bezmyślny *****. Czy jego rodzina jest gotowa pomóc poszkodowanym?

Gość14.04.2016 17:17

Komórka ocalała?

Kryspin14.04.2016 10:55

Gościu z Forda na pewno grał w gry na komórce albo czytał/pisał SMS. Gratulacje

Gość14.04.2016 9:26

Pewnie smsa pisał