Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 maja 2016

Zatrzymali go za narkotyki. Podał się za kolegę

Zatrzymali go za narkotyki. Podał się za kolegę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

31-latek chciał uniknąć odpowiedzialności i w czasie kontroli drogowej, podczas której znaleziono narkotyki, podał się za swojego kolegę. Jego kłamstwo wyszło szybko na jaw, kiedy policjanci znaleźli dowód osobisty kierowcy.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa. Mężczyzna nie okazał dokumentów, twierdząc że zostały mu skradzione. W trakcie legitymowania podał on dane swojego kolegi. Dane w policyjnej bazie danych wykazały, że 31-latek kłamie. Przypuszczenia potwierdziło znalezienie w samochodzie dowodu osobistego kierowcy. Powód dla którego mężczyzna kłamał szybko wyszedł na jaw.

- Nie dość, że mężczyzna podróżował samochodem niedopuszczonym do ruchu i bez obowiązkowego ubezpieczenia, to jeszcze okazało się, że został wobec niego orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo, w portfelu jastrzębianina policjanci ujawnili amfetaminę - informuje policja.

Policja nie wyklucza, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Pobrano mu krew do badań. Jastrzębianinowi grożą 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!