Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
12 maja 2016

Michalczyk odchodzi z Jastrzębskiego Węgla

Michalczyk odchodzi z Jastrzębskiego Węgla
fot. Jastrzębski Węgiel

Były prezes i dyrektor ds. sportowych Jastrzębskiego Węgla, Przemysław Michalczyk nie będzie już współpracował w Jastrzębskim Węglu. W środę zarząd podpisał porozumienie o zakończeniu współpracy.

- Dzisiaj żegnam się z klubem, który mam w sercu. Ostatnie dziesięć miesięcy było dla mnie wielkim wyzwaniem. Praca w Jastrzębskim Węglu była dla mnie honorem i sprawiała mi ogromną satysfakcję. Przez ten czas poznałem fantastycznych ludzi i czułem wsparcie, za które chciałbym podziękować - mówi Przemysław Michalczyk.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jakal12.05.2016 23:54

Śruba DZIĘKUJEMY !