Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 czerwca 2016

Gość z Indii w Jastrzębiu. Co mu się tu podoba?

Gość z Indii w Jastrzębiu. Co mu się tu podoba?
fot. ZS nr 2

Shashwata Shah wolontariusz z Indii, w ramach programu World Talks prowadził dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 interaktywne warsztaty języka angielskiego. Pod koniec jego pobytu uczniowie szkoły przeprowadzili wywiad z gościem.

- Obecność Shashwata Shah i prowadzone przez Niego warsztaty budzą spore zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły, szczególnie dlatego, że Indie są mieszanką kultur, ras, języków i religii - informuje szkoła.

Oliwia Makuch przeprowadziła z Shashwatą wywiad, w którym zapytała go o to co podoba mu się w naszym mieście.

- Podoba mi się to, że jest tutaj spokojnie i cicho, czaami nawet zbyt cicho. Lubię duże przestrzenie i spokój w mieście, ale czasami jest dla mnie zbyt spokojnie. Sam pochodzę z bardzo dużego miasta - mówił Hindus.

Gość Indii wyjawił, że lubi pierogi i umie powiedzieć kilka słów po polsku, np. „Mówię tylko po angielsku i nie umiem mówić po polsku”, „kocham cię”, „do widzenia” a także „niech żyje Polska”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W  ZS 2 stawiają na umiejętności językowe W ZS 2 stawiają na umiejętności językowe

Fascynujące Indiochiny: Odkryj Wietnam i Kambodżo Fascynujące Indiochiny: Odkryj Wietnam i Kambodżo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!