Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
9 czerwca 2016

Pijany 57-latek uderzył w barierę energochłonną

Pijany 57-latek uderzył w barierę energochłonną
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dwa promile miał 57-latek, który w środę w nocy uderzył w barierę energochłonną na ulicy Wyszyńskiego. Przyczyną oprócz alkoholu, była najprawdopodobniej zbyt duża prędkość. Teraz jastrzębianinowi grozi kara nawet 2 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w środę w nocy na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Wiejskiej. 57-letni kierowca matiza nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad kierownicą, po czym uderzył w barierę. Kierowcy nic się nie stało.

- Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego 2 promile. 57-latek stracił już prawo jazdy, a jego dalszy los zależy od decyzji sądu. Grożą mu 2 lata więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość10.06.2016 8:03

Pijaczyna w Xarze Picasso jeździ nadal.