Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
17 czerwca 2016

Jakub Popiwczak zostaje w Jastrzębskim Węglu

Jakub Popiwczak zostaje w Jastrzębskim Węglu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Libero Jastrzębskiego Węgla, Jakub Popiwczak przedłużył kontrakt z Pomarańczowymi. Trener JW, chwali 20-latka i mówi, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w PlusLidze.

Jakub Popiwczak pochodzi z Legnicy. Tam stawiał swoje pierwsze siatkarskie kroki, w miejscowym klubie Ikar. Później został wypożyczony do Spartakusa Jawor, a w 2012 roku trafił do Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla i w tym samym roku jako 16-latek zadebiutował w PlusLidze. W poprzednim sezonie dostał się do pierwszego składu.

- Cieszę się niezmiernie, że Kuba będzie z nami także i w przyszłym sezonie. To jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w PlusLidze. W zakończonym sezonie był w ścisłej czołówce wśród libero, jeśli chodzi o statystyki przyjęcia. A pamiętajmy, że był to dopiero jego pierwszy sezon rozgrywany w podstawowym składzie. Kuba wykazał się dojrzałością w grze, świetnie organizował przyjęcie zespołu i pewnie poradził sobie z tym trudnym wyzwaniem - mówi Mark Lebedew, trener Jastrzębskiego Węgla. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!