Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
2 sierpnia 2016

Nowy trener przygotowania fizycznego w JW

Nowy trener przygotowania fizycznego w JW
fot. lukereynolds.weebly.com

Do ekipy Jastrzębskiego Węgla dołączy Luke Reynolds, który zadba o przygotowanie fizyczne zawodników. 31-latek ma już na swoim koncie bogate doświadczenie szkoleniowe.

Australijczyk jest absolwentem wyższych uczelni w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Swoje siatkarskie doświadczenie zdobywał jako gracz ligi uniwersyteckiej w Kansas w USA oraz w kanadyjskim Brandon.

W minionym sezonie pracował w klubie cypryjskiej ekstraklasy, NeaSalamina Famagusta VC, w którym pełnił rolę trenera. Jako trener prowadził również zespół żeńskiej ekstralasy ze Szwecji, Svedala Volley. Jeszcze wcześniej pełnił rolę asystenta pierwszego trenera w klubach kanadyjskiej ligi uczelnianej Brandon University Bobcats, ligi fińskiej - Saimaa Volleyball, a także juniorskiej kadrze narodowej Australii.

- Decydując się na współpracę z Lukiem chciałem postawić na utalentowanego, pełnego energii, młodego trenera, który wniesie nowe pomysły i pomoże mi „wycisnąć” z zawodników co najlepsze. A ponadto, rzecz jasna, będzie odpowiadać za przygotowanie fizyczne drużyny - tak oto opisuje nowego członka sztabu szkoleniowego Mark Lebedew, pierwszy trener Jastrzębskiego Węgla.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość03.08.2016 7:33

Podobno JW nie ma kasy, a okaże się, że do układania koszulek w szatni , będzie potrzebny specjalista Nowej Zelandii.