Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
25 sierpnia 2016

Policjanci złapali młodego uciekiniera z Rybnika

Policjanci złapali młodego uciekiniera z Rybnika
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 17-latka, który uciekł z ośrodka wychowawczego. W jego organizmie wykryto blisko promil alkoholu. Mieszkaniec Rybnika trafił już do izby dziecka w Bielsku, skąd zostanie doprowadzony do placówki przydzielonej mu przez sąd.

24 sierpnia, w trakcie patrolu ulicy Warszawskiej mundurowi zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich na widok policjantów zaczął uciekać, jednak został złapany i doprowadzony do radiowozu.

- W trakcie legitymowania okazało się, że starszy z nich, 22-letni rybniczanin poszukiwany jest przez organy ścigania w celu ustalenia miejsca pobytu - informuje policja.

Dochodzenie ujawniło, że młodszy również miał powód, dla którego wolałby nie natknąć się na stróżów prawa. Policyjne bazy danych wykazały bowiem, że 17-latek przebywa na ucieczce z ośrodka wychowawczego. Dodatkowo nastolatek miał w organizmie blisko promil alkoholu. Młody rybniczanin znajduje się już w bielskiej izbie dziecka, skąd wkrótce zostanie doprowadzony do placówki wychowawczej przydzielonej mu sądownie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Zyga25.08.2016 18:37

Izba dziecka dla 17 latka? Przecież to już dorosły i odpowiedzialny za siebie gostek.