Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
25 sierpnia 2016

Policjanci złapali młodego uciekiniera z Rybnika

Policjanci złapali młodego uciekiniera z Rybnika
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 17-latka, który uciekł z ośrodka wychowawczego. W jego organizmie wykryto blisko promil alkoholu. Mieszkaniec Rybnika trafił już do izby dziecka w Bielsku, skąd zostanie doprowadzony do placówki przydzielonej mu przez sąd.

24 sierpnia, w trakcie patrolu ulicy Warszawskiej mundurowi zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich na widok policjantów zaczął uciekać, jednak został złapany i doprowadzony do radiowozu.

- W trakcie legitymowania okazało się, że starszy z nich, 22-letni rybniczanin poszukiwany jest przez organy ścigania w celu ustalenia miejsca pobytu - informuje policja.

Dochodzenie ujawniło, że młodszy również miał powód, dla którego wolałby nie natknąć się na stróżów prawa. Policyjne bazy danych wykazały bowiem, że 17-latek przebywa na ucieczce z ośrodka wychowawczego. Dodatkowo nastolatek miał w organizmie blisko promil alkoholu. Młody rybniczanin znajduje się już w bielskiej izbie dziecka, skąd wkrótce zostanie doprowadzony do placówki wychowawczej przydzielonej mu sądownie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Zyga25.08.2016 18:37

Izba dziecka dla 17 latka? Przecież to już dorosły i odpowiedzialny za siebie gostek.