Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
3 października 2016

Przechodnie złapali 21-latka, który okradł sklep

Przechodnie złapali 21-latka, który okradł sklep
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Pod koniec minionego tygodnia w jednym z marketów na ulicy Kusocińskiego doszło do kradzieży. 21-letni złodziej próbował uciec ze sklepu, ale uniemożliwili mu to mieszkańcy, którzy przechodzili w pobliżu.

Mężczyzna po kradzieży ze sklepu próbował uciec przed przyjazdem policjantów. Ucieczkę przerwali mu jednak przechodnie, którzy zatrzymali 21-latka i przytrzymali do momentu przekazania go policji.

- Wart ponad sto złotych towar wrócił do sprzedaży, natomiast jastrzębianin trafił do komendy. Okazało się także, że 21-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości w związku z niezapłaconą grzywną. Mężczyzna uregulował należność i został przesłuchany w związku z popełnioną kradzieżą - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość11.10.2016 13:03

pewnie tak...

Prawo a nie bezprawie04.10.2016 18:27

I co? Poszedł dalej kraść?