Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
10 listopada 2016

Na motocyklu bez uprawnień i badań technicznych

Na motocyklu bez uprawnień i badań technicznych
fot. KMP Jastrzębie

30-letni mężczyzna jechał na motocyklu nie posiadając prawa do jego prowadzenia. Na dodatek pojazd nie miał aktualnych badań technicznych. Jastrzębianinowi grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności. 

- Powodem interwencji stróżów prawa było zachowanie 30-latka. Motocyklista widząc zbliżający się radiowóz, zjechał nagle na pobocze i zatrzymał jednoślad, wzbudzając tym samym podejrzenia mundurowych. Okazały się one słuszne. Policyjne bazy danych wykazały, że kilka miesięcy temu jastrzębianinowi zostały cofnięte uprawnienia do kierowania. Co więcej, yamaha, którą jechał 30-latek nie miała w dowodzie rejestracyjnym adnotacji o przebytym badaniu technicznym. Jednoślad został odholowany na strzeżony parking - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość10.11.2016 19:09

Mariuszek?