Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
23 listopada 2016

Upiła się w szkole. Kobietę znaleziono leżącą w budynku

Upiła się w szkole. Kobietę znaleziono leżącą w budynku
fot.pixabay

We wtorek, 22 listopada policjanci otrzymali informację o nietrzeźwej kobiecie znajdującej się na terenie szkoły przy ul. Katowickiej. Na miejsce natychmiast udał się patrol mundurowych, który potwierdził to zdarzenie. Kobieta była pod wpływem alkoholu i nie była w stanie podać się badaniu na alkomacie.

Mieszkanka Jastrzębia została skierowana do jednego z gimnazjów, aby w ramach tak zwanych robót publicznych wykonywać prace porządkowe. Zajmowała się głównie sprzątaniem i grabieniem liści. Według relacji świadków w pewnym momencie przerwała swoją pracę i udała się do pomieszczenia z środkami czyszczącymi. Tam znalezioną ją leżącą, a w pomieszczeniu unosiła się woń alkoholu. Przybyli na miejsce policjanci nie mogli przebadać kobiety na alkomacie, ponieważ nie pozwalał na to jej stan fizyczny. O całej sprawie poinformowano Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju, który skierował ją do pracy.

- Sprawa zostanie przez nas zbadana. Mamy możliwość ograniczenia naszej pomocy lub jej pozbawienia dla osoby wykonującej prace społecznie użyteczną. Decyzja w sprawie tej konkretnej osoby jeszcze nie zapadła. Analizujemy również jej sytuację rodzinną. Pani, o której mowa na pewno zostanie odpowiednio zdyscyplinowana - mówi Teresa Bac, zastępca dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
edek 23.11.2016 22:33

Tak, nauczycieli również rewidować - nigdy nic nie wiadomo, co wnoszą

do Matki23.11.2016 21:33

Wprowadzić rewizje przy wchodzeniu do szkoły! Ale dla wszystkich, dla Matek również!

Matka23.11.2016 21:23

Kto odpowie za wniesienie alkoholu do szkoły, za demoralizację młodzieży?

Ela23.11.2016 21:08

Pewnie z rozpaczy ze gimnazjum zamkną

Ela23.11.2016 21:03

W pracowni historycznej ha ha

Ciekawy23.11.2016 20:52

Ciekawe czy znaleźli ja w trakcie lekcji czy po

Spokojny23.11.2016 20:47

Wypiła aż tyle butelek co na zdjęciu??? Nie przesadzajcie!
Nie wszyscy odpłacający takimi pracami są tacy jak ta kobieta. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego kotła, bo sami się stajecie takim menelstwem.

Pokaż wszystkie opinie (9)