Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
28 grudnia 2016

Jest coraz więcej chętnych na zniżki

Jest coraz więcej chętnych na zniżki
fot. pixabay

Coraz więcej seniorów dołącza do programu Ogólnopolska Karta Seniora, w której bierze udział również nasze miasto. Do jastrzębskiego magistratu zgłosiło się dotąd ponad 2500 osób, które chcą skorzystać ze zniżek i promocji oferowanych w tym programie. 

Każdy mieszkaniec, który ukończył 60 rok życia może przyjść do magistratu i zarejestrować swój udział w Ogólnopolskiej Karcie Seniora. Potrzebny jest tylko dowód osobisty  i złożenie deklaracji udziału w przedsięwzięciu. Kartę wydaje Wydział polityki Społecznej i Mieszkaniowej Urzędu Miasta. Seniorzy, którzy są jej posiadaczami, mogą liczyć na zniżki i promocje w instytucjach miejskich oraz sklepach na terenie Jastrzębia. Mogą, na przykład zakupić bilety do kina „Centrum” z 20 proc. upustem czy na imprezy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - 10 proc. zniżką. Lista partnerów, którzy biorą udział w programie ciągle się powiększa i dołączają do niej nowe punkty.

Lista podmiotów biorących udział w programie 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do wszystkich28.12.2016 9:44

Dzięki usilnych działań przedstawicieli PiS w Radzie Miasta, darmowej komunikacji nie będzie. Pan Matusiak i inni działacze z tej partii działają na rzecz swej partii a nie mieszkańców. Teraz ukrywa się, na polecenie swego partyjnego pryncypała, ale nadal działa i pilnuje swoich interesów. Nie zapominajcie o tej grupie radnych. Są silni i bezwzględni w niszczeniu wszystkich, którzy mają inne zdanie.

Gość28.12.2016 9:28

Darmowej komunikacji miejskiej to już nie będzie, prędzej będzie brak komunikacji bo nie będzie kto miał nas wożić i rządzić. Najsprawniej wychodzi im podwyżka biletów.

Alka28.12.2016 9:27

Jak się szanowna Rada zgodzi i MZK.

pasażer28.12.2016 9:15

A ja się pytam kiedy będzie darmowa komunikacja