Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 grudnia 2016

Jest coraz więcej chętnych na zniżki

Jest coraz więcej chętnych na zniżki
fot. pixabay

Coraz więcej seniorów dołącza do programu Ogólnopolska Karta Seniora, w której bierze udział również nasze miasto. Do jastrzębskiego magistratu zgłosiło się dotąd ponad 2500 osób, które chcą skorzystać ze zniżek i promocji oferowanych w tym programie. 

Każdy mieszkaniec, który ukończył 60 rok życia może przyjść do magistratu i zarejestrować swój udział w Ogólnopolskiej Karcie Seniora. Potrzebny jest tylko dowód osobisty  i złożenie deklaracji udziału w przedsięwzięciu. Kartę wydaje Wydział polityki Społecznej i Mieszkaniowej Urzędu Miasta. Seniorzy, którzy są jej posiadaczami, mogą liczyć na zniżki i promocje w instytucjach miejskich oraz sklepach na terenie Jastrzębia. Mogą, na przykład zakupić bilety do kina „Centrum” z 20 proc. upustem czy na imprezy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - 10 proc. zniżką. Lista partnerów, którzy biorą udział w programie ciągle się powiększa i dołączają do niej nowe punkty.

Lista podmiotów biorących udział w programie 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogowcy walczą z atakiem zimy Drogowcy walczą z atakiem zimy

"Bezdomni śmierdzą w podziemiach" "Bezdomni śmierdzą w podziemiach"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do wszystkich28.12.2016 9:44

Dzięki usilnych działań przedstawicieli PiS w Radzie Miasta, darmowej komunikacji nie będzie. Pan Matusiak i inni działacze z tej partii działają na rzecz swej partii a nie mieszkańców. Teraz ukrywa się, na polecenie swego partyjnego pryncypała, ale nadal działa i pilnuje swoich interesów. Nie zapominajcie o tej grupie radnych. Są silni i bezwzględni w niszczeniu wszystkich, którzy mają inne zdanie.

Gość28.12.2016 9:28

Darmowej komunikacji miejskiej to już nie będzie, prędzej będzie brak komunikacji bo nie będzie kto miał nas wożić i rządzić. Najsprawniej wychodzi im podwyżka biletów.

Alka28.12.2016 9:27

Jak się szanowna Rada zgodzi i MZK.

pasażer28.12.2016 9:15

A ja się pytam kiedy będzie darmowa komunikacja