Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 stycznia 2017

Zaalarmowały go krzyki kobiety, rzucił się jej na pomoc

Zaalarmowały go krzyki kobiety, rzucił się jej na pomoc
fot. Śląska Policja

Zaalarmowany wołaniem ekspedientki rzucił się jej na pomoc, kiedy ta próbowała zatrzymać złodzieja sklepowego. Mężczyzna został obezwładniony i przekazany w ręce policji. Teraz grozi mu 5 lat więzienia. 

Do kradzieży doszło w poniedziałek, kiedy 30-latek ukradł ze sklepu kawę i ponad sto tabliczek czekolady. Złodziej był na tyle zdesperowany, że próbował sforsować drzwi.

-  30-latek włożył do sklepowego wózka kilkanaście opakowań kawy oraz ponad sto tabliczek czekolady i wyjechał z marketu, nie płacąc za towar. Po kilkunastu minutach wrócił do sklepu. Pracownica, która rozpoznała złodzieja, zablokowała automatyczne drzwi i próbowała go zatrzymać. Gdy złodziej zdołał się wyrwać i rzucił się do ucieczki, z pomocą przyszedł 30-letni jastrzębianin. Mężczyzna obezwładnił go i przytrzymał do chwili przyjazdu mundurowych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Stróże prawa znaleźli przy nim kastet, który w myśl obowiązujących przepisów traktowany jest, jako broń biała - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Doradca18.01.2017 18:27

Poradnik dla policjantów. Taki bandzior powinien wyskoczyć oknem z wysokiego piętra, lub spaść ze schodów na głowę. Jakby był do końca długiego życia sparaliżowany, to mieszkańcy mieli by jednego bandyty mniej.
Jest w Polsce takie miasto, gdzie przestępcy nie mają się dobrze. I tam jest coraz mniej przestępstw typu bandyckiego.

Kaziu18.01.2017 11:38

Jak juz ukradł to po co wracał. He he.

józek18.01.2017 10:06

Napad stulecia , HEHEHEHEHEE , rozumiem napad na bank ,ale to porażka.

Gość18.01.2017 9:45

Wina Dudy !

Gość18.01.2017 9:00

Wina Tuska.

Gość18.01.2017 8:17

Do paki z nim, za kraty

Sędzia pokoju18.01.2017 7:55

Jak trzeba być ograniczonym, aby za kawę i czekoladę dać się zapuszkować