Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
20 stycznia 2017

Wywiadowcy działają na ulicach miasta

Wywiadowcy działają na ulicach miasta
fot.pixabay

W tym roku nie tylko umundurowani policjanci będą strzec porządku na jastrzębskich ulicach. Oprócz nich nasze miasto będą monitorować nieumundurowani funkcjonariusze -wywiadowcy. 

Zespół wywiadowców został powołany przez Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju w celu zwiększenia wykrywalności różnego rodzaju przestępstw i wykroczeń.

- Zespół jest wsparciem dla Wydziału Kryminalnego oraz Rewiru Dzielnicowych. Policjanci tej komórki pracują w godzinach popołudniowych i nocą, ubrani po cywilnemu patrolują nieoznakowanymi radiowozami ulice miasta, reagują szybko i skutecznie. Bez zwracania na siebie uwagi mogą interweniować wszędzie tam, gdzie policyjny radiowóz mógłby spłoszyć przestępców lub wzbudzić niepotrzebne reakcje świadków zdarzenia. Ich zadaniem jest przede wszystkim szybka reakcja na zgłoszenia dotyczące m.in. kradzieży, rozbojów, bójek i innych przestępstw - mówi mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Prawdomowny22.01.2017 13:16

Dobry pomysł, zwłaszcza w weekendy bo lokalne plemiona wtedy robią najwiecej szkód a ich głowni przedstawiciele charakteryzują się podwyższona agresja. Chore miasto..

Gość21.01.2017 17:07

Ci tajniacy, to chyba maja kłopoty ze wzrokiem.

Bronek21.01.2017 14:14

Ludzie, przecież tych dzielnych tajniaków i ich niby niewidoczne samochody, to znają nawet dzieci w podstawówce. Tajniacy obecnie ubierają się, jak kibole 20 lat temu, przez to są łatwo rozpoznawalni, a poza tym ich zachowanie od razu ich zdradza. Panowie tajniacy, nie możecie pokazywać, że "węszycie", bo to was zdradza, ale podejrzewam że tego wam nawet najlepszy behawiorysta nie wybije z głowy.

Gość21.01.2017 8:59

Doświadczony, na dodatek paniusia, która wkłada reklamy niszczy wycieraczki, bo nie obchodzi jej, że są przymarznięte, tylko je po chamsku szarpie.

nowy20.01.2017 21:43

dostaną nowe samochody czy będą jeździć starymi znanymi?

doświadczony20.01.2017 20:55

Może wezmą się za firmę szybkich i łatwych pożyczek, która wkłada ulotki pod wycieraczki. Kierowca, albo wyrzuca ją na ziemię gdy to zobaczy, albo zatrzymuje się nagle bo nie może wyczyścić wycieraczką szyby i wyrzuca na ulicę ulotkę. Kto winny? Kierowca czy firma? W dodatku działająca na granicy przestępstwa zdzierając ogromne odsetki. Bank przy nich to firma charytatywna.

typ20.01.2017 19:42

Bardzo dobra reakcja ale czy nie beda czepiac sie pierdol. Np nic nie jedzie widac to ze 250 m przejdzie przez ulice o 3 a oni mandat na rozgrzewke to byl by zal pozyjemy zobaczymy

Pokaż wszystkie opinie (13)