Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-3°
24 stycznia 2017

Kradzione samochody dostarczał na złomowisko

Kradzione samochody dostarczał na złomowisko
fot. pixabay

23-latek ukradł dwa samochody swojemu sąsiadowi po to, aby oddać je na złom i w ten sposób łatwo uzyskać gotówkę. Jednak jego przestępcza działalność wydała się i policjanci wpadli na trop złodzieja. 

Samochody zniknęły sprzed garażu 70-letniego jastrzębianina w ubiegłym miesiącu. W obu przypadkach, były to pojazdy starszych roczników, uszkodzone, których nie dało się uruchomić. Policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja.

- Mężczyzna został zatrzymany kilka dni temu, na gorącym uczynku. Stróżów prawa zaalarmował 70-letni właściciel placu, na którym zaparkowane były stare samochody. Okazało się, że skuszony łatwym zyskiem złodziej, powrócił w to samo miejsce, żeby skraść kolejny samochód. Oprócz 23-latka, na miejscu był także pracownik firmy świadczącej usługi złomowania pojazdów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania 23-latek przyznał, że kradł samochody i podając się za ich właściciela, zlecał przewóz lawetą firmie, która je następnie złomowała. Mieszkańcowi Jastrzębia grozi 5 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne

Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Rzepicha24.01.2017 14:36

Gnojek nigdy nie pójdzie do normalnej pracy, woli nachapać się kradzieżą lub oszustwami

prawnik24.01.2017 11:49

Nikt nie ma prawa do nie swoich rzeczy. To jest podstawa podstaw prawa każdego!

Trzezwy24.01.2017 11:33

A zlomowisko tak sobie bralo na lawetę bez potwierdzenia własności

XX 24.01.2017 9:36

A co z gosciem od lawety

Ok24.01.2017 8:19

Dokładnie , kolesiowi jeszcze powinni zapłacić za stracony czas . Jak go wypuszcza to zapraszam na Wielkopolska tutaj też znajdzie parę takich wraków do odcholowania, przynajmniej bede mial gdzue zaparkiwac

sprząta24.01.2017 7:29

On robił tylko porządek, zbierał stare graty zalegsjsce pod blokami :-D