Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
24 stycznia 2017

Kradzione samochody dostarczał na złomowisko

Kradzione samochody dostarczał na złomowisko
fot. pixabay

23-latek ukradł dwa samochody swojemu sąsiadowi po to, aby oddać je na złom i w ten sposób łatwo uzyskać gotówkę. Jednak jego przestępcza działalność wydała się i policjanci wpadli na trop złodzieja. 

Samochody zniknęły sprzed garażu 70-letniego jastrzębianina w ubiegłym miesiącu. W obu przypadkach, były to pojazdy starszych roczników, uszkodzone, których nie dało się uruchomić. Policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja.

- Mężczyzna został zatrzymany kilka dni temu, na gorącym uczynku. Stróżów prawa zaalarmował 70-letni właściciel placu, na którym zaparkowane były stare samochody. Okazało się, że skuszony łatwym zyskiem złodziej, powrócił w to samo miejsce, żeby skraść kolejny samochód. Oprócz 23-latka, na miejscu był także pracownik firmy świadczącej usługi złomowania pojazdów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania 23-latek przyznał, że kradł samochody i podając się za ich właściciela, zlecał przewóz lawetą firmie, która je następnie złomowała. Mieszkańcowi Jastrzębia grozi 5 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Rzepicha24.01.2017 14:36

Gnojek nigdy nie pójdzie do normalnej pracy, woli nachapać się kradzieżą lub oszustwami

prawnik24.01.2017 11:49

Nikt nie ma prawa do nie swoich rzeczy. To jest podstawa podstaw prawa każdego!

Trzezwy24.01.2017 11:33

A zlomowisko tak sobie bralo na lawetę bez potwierdzenia własności

XX 24.01.2017 9:36

A co z gosciem od lawety

Ok24.01.2017 8:19

Dokładnie , kolesiowi jeszcze powinni zapłacić za stracony czas . Jak go wypuszcza to zapraszam na Wielkopolska tutaj też znajdzie parę takich wraków do odcholowania, przynajmniej bede mial gdzue zaparkiwac

sprząta24.01.2017 7:29

On robił tylko porządek, zbierał stare graty zalegsjsce pod blokami :-D