Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 lutego 2017

Jechał bez prawa jazdy i z nadmierną prędkością

Jechał bez prawa jazdy i z nadmierną prędkością
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policja po raz kolejny zatrzymała „rajdowca”, który mknął ulicą Gagarina. Jastrzębianin kierował samochodem nie mając prawa jazdy. Jego sprawą zajmie się teraz sąd. 

W poniedziałek mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę renault. Powodem podjętej na ulicy Gagarina interwencji była nadmierna prędkość.

-  W trakcie legitymowania okazało się, że 27-latek dopuścił się także innego przewinienia. Policyjne bazy danych wykazały, że mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju w ogóle nie ma prawa jazdy. Samochód, którym jechał mężczyzna został odholowany na strzeżony parking. Teraz sprawą 27-latka zajmie się sąd. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do Zygi i Sędzia pokoju01.02.2017 11:19

Całkowicie się zgadzam z tymi propozycjami. Kto jeszcze jest za?

Zygi01.02.2017 9:51

Dlaczego takich ch... nie odstrzeliwuje się na miejscu? Proponuję aby tak robić. Niepoczytalności nie można wyleczyć. Powinien być zgładzony zanim kogoś zabije.

Sędzia pokoju01.02.2017 7:39

5 lat pełnej odsiadki plus praca na swoje utrzymanie uchroni innych użytkowników ulic i chodników.