Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 lutego 2017

Dziewczyna mogła nie przeżyć. Stężenie CO było zabójcze

Dziewczyna mogła nie przeżyć. Stężenie CO było zabójcze
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Gdyby nie postawa rodziców, którzy w porę przyszli córce z pomocą, dziewczyna mogłaby nie żyć. Tlenek węgla znowu dał o sobie znać. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

- W niedzielę ok. godz. 18.10 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o podejrzeniu obecności tlenku węgla. Podczas przebywania w łazience nastoletnia dziewczyna zemdlała. Rodzice w porę udzielili jej pomocy, wynosząc z pomieszczenia. Na miejsce wezwano straż pożarną. W mieszkaniu, a dokładnie w łazience, znajdującego się przy ulicy Ogrodowej stwierdzono obecność tlenku węgla, która przekraczała wszelkie dopuszczalne normy. Oprócz tego strażacy sprawdzili czy któryś z lokatorów mieszkań, znajdujących się w tym samym pionie nie został podtruty. Zaleciliśmy udrożnienie przewodów kominowych - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Według zapewnień strażaków życiu poszkodowanej nic nie zagraża. Jednak została ona przewieziona do szpitala na obserwację. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!